İşkur İş İlanları

Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı Engelli Büro Memuru Alımı Yapacak

Doğu Karadeniz Kalkınma Ajans, Türkiye İş Kurumu aracılığıyla engelli personel alımı yapacağını ilan etti. Kurum tarafından yayımlanan engelli işçi alım ilanında lisans mezunu adaylar arasından EKPSS puan sıralaması esasına göre yapılacağı bildirildi.

ENGELLİ PERSONEL ALIM İLANI

Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı yayımladığı ilanında alımların en az lisans mezunu adaylar arasında Büro Memuru alımı yapacağını açıkladı. İlanda yer alan başvuru şartları şu şekilde;

İlana Başvuru Koşulları

İlana başvuru  yapacak adayların sağlamaları gereken başvuru şartları bulunuyor. Genel Başvuru şartlarının yanı sıra özel koşulların bulunduğu ilana yer alan şunlar; Alanında en az 5 yıl mesleki tercübe sahibi olmak ve istenilen deneyime sahip olduğunu SGK dan alınacak belge ile ibraz etmek. İİBF veya Mühendislik fakültelerinin her hangi bir bölümünden mezun olmak, İşe yerleşen kişiler Artvin veya Giresunda İstihdam edilecektir.

EKPSS ile ilgili şart 

Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki işçi taleplerine, durumu talep şartlarına uyan ve talebin yayımlandığı anda geçerli olan ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir. Aynı eğitim düzeylerindeki engelli, eski hükümlü ve/veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçi taleplerine başvurularda ise bir puan barajı aranmayacak olup bu kişilerin EKPSS/KPSS’ye girmiş olmaları yeterlidir.

Başvuru Süreci

Söz konusu alım ilanına başvurular 22 Nisan tarihinde sona erecek olup adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden kuruma bildirecekler. İlana dair tüm detaylar için İŞKUR’un iş ilanları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir