İşkur İş İlanları

DSİ 14. Bölge Müdürlüğü İşçi Alım İlanı Yayımladı

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Kamu Grubu Personel alım ilanları arasında DSİ tarafından bir ilan yayımlandı. 

Söz konusu personel alım ilanında DSİ bünyesinde faaliyet gösteren Devlet Su İşleri 14. Bölge Müdürlüğü’nün engelli işçi alımı yapılacağı açıklandı. İlana dair detaylar şu şekilde,

TELSİZ TELEFON OPERATÖRÜ ALINACAK

İŞKUR üzerinden yayımlanan engelli işçi alım ilanında alımların telsiz telefon operatörü kadrolarına yapılacağı ilan edildi. 2 personel alımının yapılacağı ilan için belirlenen başvuru koşullarını sizlere aktarıyoruz. 

DSİ İşçi Alım İlanı Açık Kadroları

DSİ yayımladığı işçi alım ilanında, alımlara başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşullarını da adaylara duyurdu. Bu çerçevde adaylardan sağlamaları istenilen koşullar şunlar,

İlana en az önlisans mezunu adayların başvurular kabul edilecek. DSİ ilanında yer alan yaş şartına göre adayların 18 yaşından büyük olmaları gerekiyor.

KPSS/EKPSS Şartı:

İlanda adaylardan talep edilen EKPSS şartı şu şekilde, Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki işçi taleplerine, durumu talep şartlarına uyan ve talebin yayımlandığı anda geçerli olan ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir. Aynı eğitim düzeylerindeki engelli, eski hükümlü ve/veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçi taleplerine başvurularda ise bir puan barajı aranmayacak olup bu kişilerin EKPSS/KPSS’ye girmiş olmaları yeterlidir.

BAŞVURULAR

Yayımlanan personel alım ilanına başvurular İŞKUR aracılığıyla yapılacak. İlana dair tüm detaylar için aşağıda yer alan bağlantılar kullanılabilir. 

İlana dair tüm detaylar için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir