İşkur İş İlanları

EGM 2. Kademe Amirliği Personel Alım İlanı Yayımladı

Emniyet Genel Müdürlüğü 2. Kademe Amirliği kadrosunda eksik bulunan pozisyonlara personel alımı yapacağını ilan etti. 

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanında kurumun tek bir pozisyonda 1 personel alımı yapacağı ilan edildi. Yayımlanan ilanın detayları şu şekilde,

EGM 2. KADEME AMİRLİĞİ PERSONEL ALIM İLANI

İŞKUR üzerinden duyurulan personel alım ilanında alım yapılacağı açıklanan kadro Büro İşçisi pozisyonu oldu. En az ilköğretim mezunu adayların başvuru yapabileceği ilanda çalışma adresi Trabzon olarak bildirildi. 

Başvuru Koşulları

Söz konusu kadro için başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları bulunuyor. İlan metninde yer alan bu başvuru koşullarını madde madde sizlere aktarıyoruz. 

İlana başvuru yapacak adaylardan sağlanması istenilen o koşullar; Türk vatandaşı olmak, En az 18 yaşını doldurmak, Askerlikle ilişiği olmamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak. 657 DMK’nın 53’üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevine devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, Yaptırılacak arşiv araştırması ve güvenlik soruşturması olumlu sonuçlanmak. Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular ilan sınav sürecinin her aşamasında reddedilebilecektir.

İLANA BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İlan edilen kadro için başvuru yapacak adaylar başvurularını 26 Nisan tarihine kadar yapacaklar. Başvurular İŞKUR üzerinden kuruma bildirilebilecek. İlana ulaşmak ve başvuru yapmak için bağlantı metnini aşağıda aktarıyoruz. 

İŞKUR’da diğer kurumlar tarafından yayımlanan ilanlar için TIKLAYINIZ

İlana başvuru yapmak için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir