İşkur İş İlanları

En Az İlköğretim Mezunu Alım İlanı! Çağdaş Market kasiyer, reyon, orta reyon, şarküteri elemanları alacak!

Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde açtığı yeni mağazalarla gücünü ve personel sayısını artırmıştır. Çağdaş Market büyümeye ve şube sayısını artırdıkça personel ihtiyacı artmaktadır. Bu nedenle son dönemlerde sık sık Çağdaş Market personel alım ilanları görülmektedir. Türkiye’de pek çok kişi Çağdaş Market bünyesinde çalışmak istemektedir. Bu nedenlede Çağdaş Market maaş, çalışma şartları ve saatleri, iş başvurusu, personel alımı, iş ilanları ile ilgili araştırma yapılmaktadır. 

Çağdaş Market Personel Alımı 2019

Market bünyesinde farklı kadro ve pozisyonlar için sürekli personel alımı yapılmaktadır. Hali hazırda Çağdaş Market’te çalıştırılmak üzere kasiyer, reyon, orta reyon, şarküteri elemanlara alınacak.Görüşmeler firmanın Öz Ankara Gıda Toptancılar Sitesi Sosyal Tesisler Binası kat:2 no:27 adresinde hafta içi 09:00-13:00 saatleri arasında yapılmaktadır. Maket 41 personel alımı yapacak. En az ilköğretim mezunu yapacak firmada çalışma şartları ve fiyat politikası ile ilgili birlgiler haberimizde mevcuttur.

ÇAĞDAŞ MARKET İŞKUR İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

Çağdaş Market Çalışma Şartları 2019

Çağdaş Market Ankara merkezli kurulan bir firmadır. Genellikle ülkenin batı bölgelerinde mağaza sayısı fazladır. Yeni şubeleriyle büyümesini sürdüren Çağdaş Market personellerinin çalışma şartları piyasadaki ortalamaya göre şekillenmektedir. Çağdaş Market personelleri haftada 6 gün çalışır ve 1 gün haftalık izin kullanır. 1 yıllık çalışma süresini dolduran personeller 14 günlük yıllık izin kullanmaya hak kazanırlar. Market personelleri genelde vardiya sistemi ile çalışırlar. Sabah ve akşam olmak üzere personeller iki vardiyada görev yapar. Yoğunluk veya olağanüstü bir durum olması durumunda personellerin tam gün çalıştığı da olmaktadır. 

Çağdaş Market Çalışma Saatleri 2019

Çağdaş Market personellerinin çalışma saatleri günlük 9 saat olarak belirlenmiştir. Yani personeller günde en az 9 saat çalışırlar. 9 saatlik sürenin sonunda sizden ek mesai yapmanız da istenebilir. 9 saatlik çalışma süresinin içerisinde yemek, sigara ve çay molası da bulunmaktadır. 

Çağdaş Market Personel Maaşları 2019

Çağdaş Market bünyesinde farklı kadro ve pozisyonlarda pek çok personel çalışmaktadır. Örneğin firmanın şubelerinde tezgahtar, mağaza müdürü, kasiyer, reyon görevlisi, şarkuteri görevlisi, ekmek standı görevlisi, manav görevlisi gibi farklı personeller çalışmaktadır.

Çağdaş Market mağazaları içerisinde alanlar ayrılmıştır ve personeller kendi alanlarında çalışmaktadır. Bu nedenle mağazalarda personel sayısı diğer mağazalara göre fazladır. Firmanın maaş politikasının merkezinde asgari ücret bulunmaktadır.

Çağdaş market personel maaşları 2020 TL civarındadır. Reyon görevlisi, temizlik personeli, şoför gibi  personeller 2020 TL civarında maaş alırlar.  Kasap, manav, kasiyer, şarkuteri personel maaşları  2250 TL civarındadır. Çağdaş Market mağaza müdürü maaşları 3 bin 500 TL civarındadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir