İşkur İş İlanları

En Az İlköğretim Mezunu İtfaiyeci Alımı İçin İlan Yayımlandı

Türkiye İş Kurumu üzerinden ilan edilen özel sektör personel alım ilanlarında yeni kadrolar için personel alımları yapılacağı duyuruldu. 

Yayımlanan bu ilanlar arasında yer alan kadrolardan bir tanesi de İtfaiyeci kadrosu oldu. Bu kadro için 2 farklı şehirde görevlendirmek üzere 2 personel alımı yapılacağı duyuruldu. En az ilköğretim mezunu adayların başvuru yapabileceği alımlar Tekidağ ve Çanakkale’de istihdam edilecek. 

İTFAİYECİ ALIM İLANLARI

Türkiye İş Kurumu’nda İtfaiyeci alım ilanların dair başvuru koşullarını ve diğer detaylara alım yapılacak şehre göre sizlere aktarıyoruz. 

Tekirdağ İtfaiyeci Alım İlanı

Tekirda için yayımlanan İtfaiyeci alım ilanında alımların en az iki yıllık üniversite mezunu adaylar arasından yapılacağı duyuruldu. Bu kadro için adaylardan ayrıca Sivil Savunma ve İtfaiyecilik bölümünden mezun ve tercihen bu kadro için deneyimi olan adayların alınacağını duyurdu. İlanda ayrıca adaylardan sertifika şartını da sağlamaları istendi. Meslek farklı şartlarında yer aldığı o koşullar şu şekilde; 

Tercihen Güvenlik Görevlisi Sertifikası veya Kartı olan, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Kontrol mekanizması rolünü üstlenerek olası sorunlara çözüm bulabilecek, iletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, Detaycı ve dikkatli, Esnek / Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilecek, E veya C sınııfı ehliyeti olan,aktif araç kullanabilen , SRC ve Psikoteknik belgesi olan yada alabilecek,

İlan için ayrıca adaylardan askerlik görevlerini yapmış olmaları isteniyor. 

Çanakkale İtfaiyeci Alım İlanı

Çanakkale için yayımlanan İtfaiyeci alım ilanında adayların en az ilköğretim mezunu olmalarının yeterli olduğu açıklandı. Termik Santral bünyesinde görevlendirilecek personeller için ilan metinlerinde yer alan başvuru koşulları şunlar;

İlanı yayımlayan firma adaylardan, ”En az C sınıfı sürücü belgesi SRC 4 Belgesi Yangın eğitimi belgesi İlk yardım eğitimi belgesi sahibi olmak” şartlarını sağlamaları istiyor. 

İLANLARA NASIL ULAŞACAKSINIZ?

İlanlara İŞKUR’da ulaşmak isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilanları görüntüleyebilir. İlanlara dair detayları adaylar İŞKUR’a üyelikleri giriş yaptıktan sonra inceleyebilirler. 

İŞKUR’da ilan edilen İtfaiyeci alımları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir