İşkur İş İlanları

En Az İlkokul Mezunu Kamu İşçisi ve En Az Lise Mezunu Memur Alım İlanları

Kamu kurumları çeşitli platformlar üzerinden yayımladıkları personel alım ilanları ile kadrolarında bulunan personel ihtiyacını gidermeyi amaçlıyorlar. 

Bu çerçevede personel alım ilanı yayımlayan bazı kurumların ilanları gözden kaçabiliyor. Kamu İlanları olarak bu kurumların birkaç günlük başvuru süreci ile yayımladıkları bu ilanları sizler için derledik. 

Alım yapılacak kadrolar, öğrenim şartı detayları ve ilanlara başvuruların nasıl yapılacağına ilişkin bilinmesi gerekenler sizlerle,

ALIM YAPACAK KAMU KURUMLARI

Son günlerde yayımladıkları alım ilanları ile kamu işçisi yada memur alımı yapacağını ilan eden 5 farklı kamu kurumu bulunuyor. Bu kamu kurumları öğrenim durumlarına göre memur ve kamu işçisi alımı yapacaklar. 5 farklı belediye tarafından bu ilanların ortak özelliği ise ilanlarda KPSS şartının yer almaması. 

Bu çerçevede alım yapacağını ilan eden kamu kurumları ve alım yapacakları kadro detayları şu şekilde,

KADRO KONTENJAN BİLGİLERİ

En az ilkokul mezunu adaylar arasından kamu işçisi ve lise mezunu adaylar arasından memur alımı yapacağını duyuran kurumlar;

İzmir Tire Belediyesi yayımladığı ilanında Büro İşçisi ve Zabıta (KPSS’siz) alımı yapacağını açıkladı. Tekirdağ Hayrabolu Belediyesi ise yayımladığı personel alım ilanında sadece kadın adayların başvuru yapabileceği Büro İşçisi alımı yapacağını açıkladı. Aydın Kuşadası Belediyesi ise Muhasebe Memuru alımı yapacak. Aydın Belediyesine bağlı birimlere Yükleme İşçisi (Personeli) kadrosuna personel alımı olacak. Aydın Efeler Belediyesi ise yayımladığı ilanında Özel Güvenlik, Şoför, Basın Yayın Elemanı, Büro Görevlisi, Kamyon Şoförü, Düz İşçi alımı yapacağını açıkladı. 

BAŞVURU ŞARTLARI

İlan edilen pozisyonlara başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları;

”Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.” 

BAŞVURULAR ŞAHSEN YAPILACAK

Personel alım ilanı yayımlayan her belediye başvuruların ilan metinlerinde yer alan başvuru evrakları ile birlikte şahsen yapılmasını talep ediyor. Haberimizin altında bulunan bağlantılar üzerinden bu ilanlara ulaşabilirsiniz.

İzmir Tire belediye personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Tekirdağ Hayrabolu belediye personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Aydın Kuşadası belediye personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Aydın Belediyesi belediye personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Aydın Efeler belediye personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kamu Personel Alım İlanları Yayımlandığı Anda Haberdar OImak İçin Bizleri Takip Edin

 İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir