İşkur İş İlanları

En Az Lise Mezunu 1114 Güvenlik Amiri, Müdürü ve Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılıyor

Türkiye geneli özel sektör firmaları, bankalar ve bazı kurum birimleri yayımladıkları ilanlar ile Güvenlik Personeli kadrolarına personel alımı yapacaklarını duyurdular. 

Kamuilanlari.com olarak bizlerde Güvenlik Personeli kadroları için İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanları sizlere derledik. İŞKUR aracılığıyla lise, önlisans ve lisans mezunu kadın ve erkek adayların başvuru yapabileceği Güvenlik Görevlisi kadrolarını tek tek sizlere aktarıyoruz.

1114 GÜVENLİK PERSONELİ ALIM İLANI YAYIMLANDI

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan Güvenlik Görevlisi alım ilanları 5 farklı pozisyonda ilan edildi. Bu ilanlara dair kadro ve kontenjan detayları şu şekilde,

* Güvenlik Amiri/Sorumlusu kadrosu için yayımlanan personel alım ilanı sayısı: 1

* Güvenlik Görevlisi kadrosu için yayımlanan personel alım ilanı sayısı: 1053

* Güvenlik Görevlisi (Silahlı) kadrosu için yayımlanan personel alım ilanı sayısı: 37

* Güvenlik Görevlisi (Silahsız) kadrosu için yayımlanan personel alım ilanı sayısı: 21

* Güvenlik Müdürü kadrosu için yayımlanan personel alım ilanı sayısı: 2

Yukarıda da yer alan kadro detaylarına göre 5 farklı güvenlik görevlisi kadrosu için toplam 1114 personel alımı yapılacak. Bu alımlarda da en fazla alım 1053 personel alım ilanı ile Güvenlik Görevlisi Genel kadrosuna yapılacak. 

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İŞKUR tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar ilan metnini incelemek zorundalar. Zira bazı firmalar yayımladıkları ilanlarında adayların başvurularını direkt olarak İŞKUR aracılığıyla yapmalarını istiyor. Bazı firmalar ise başvuru ilan metninde adaylara telefon numarası ya da iş adresi bilgilerini veriyor. Bu iletişim araçları ile firmaya ulaşan adaylar başvuru için randevu alıyor ve başvurularını bizzat firmaya yapıyorlar. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İlan metinlerinde yer alan Güvenlik Görevlisi kadroları için haiz olunması gereken başvuru koşulları bulunuyor. Bu başvuru koşulları her firma için özel olmakla beraber bazı koşullar belirleyici oluyor. Bu çerçevede çoğunluğu özel sektör firmaları tarafından yayımlanan Güvenlik Görevlisi kadroları için belirlenen şartları aşağıda inceleyebilirsiniz. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Talep edilen Güvenlik Görevlisi belgesine sahip olmak, Firmalar tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak. 

İLANLAR İÇİN

Aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden ilanlara ulaşabilirsiniz.

* Güvenlik Amiri/Sorumlusu ilanlarına ulaşmak için TIKLAYINIZ

* Güvenlik Görevlisi ilanlarına ulaşmak için TIKLAYINIZ

* Güvenlik Görevlisi (Silahlı) ilanlarına ulaşmak için TIKLAYINIZ

* Güvenlik Müdürü ilanlarına ulaşmak için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir