İşkur İş İlanları

En Az Lise Mezunu 319 Danışma Memuru, Hasta Danışmanı ve Sekreter İlanı Yayımlandı

Özel sektör firmaları yayımladıkları personel ilanlar ile onlarca kadroda personel alımı yapacaklarını duyuruyorlar. 

Kamuilanlari.com olarak özel sektör firmaları tarafından yayımlanan bu personel alım ilanlarını sizlere meslek grupları ile dönem dönem aktarıyoruz. 

Bu haberimizde de siz okuyucularımız için farklı alanlarda faaliyet gösteren özel sektör kuruluşları ile sağlık kurumlarının yayımladığı bazı ilanları derledik. 

3 KADRO İÇİN 319 PERSONEL ALIM İLANI YAYIMLANDI

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan bu alım ilanlarında sizler için derlediğimiz kadrolar Sekreter, Danışma Memuru ve Hasta Danışmanı.

Lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabilecekleri ilanların bulunduğu alımlarda toplam 319 personel alımı için ilan bulunuyor. Bu ilanların kadrolara göre kontenjan detaylarını sizlere aktarıyoruz.

Kadro-Kontenjan Bilgileri

* Sekreter kadrosu için özel sektör firmalarınca yayımlanan ilan sayısı: 232

* Danışma Memuru için özel sektör firmalarınca yayımlanan ilan sayısı: 47

* Hasta Danışmanı için özel sağlık kurumlarınca yayımlanan ilan sayısı: 39

İLANA KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Danışma Memuru, Hasta Danışmanı ve Sekreter alımı için yayımlanan ilanlar için özel sektör firmaları çok sayıda koşul talep ediyorlar. 

Öncelikle adayların ilanların yayımlandığı şehirlerde ikamet ediyor olmaları yada edebilecek durumda olmaları isteniyor. Bunun yanında alımlarda en belirleyici koşul öğrenim şartı. Bunun yanında kadroların ve mesleklerin gerekliliklerine göre adaylardan sertifika ve deneyim şartları da talep edilebiliyor. 

Buna Göre; 

İlanlara başvuru yapacak adayların, “Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak” şartlarını sağlamaları isteniyor.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İlanlara başvuruda bulunacak adaylar öncelikle ilan metinlerine ulaşacaklar. Kendilerine uygun ilanları bulan adaylar ilan metninde yer alan şekilde başvurularını yapacaklar. Başvurular ya İŞKUR arcılığıyla yada firmaya şahsen yapılır. 

Danışma Memuru alım ilanları için TIKLAYINIZ

Hasta Danışmanı alım ilanları için TIKLAYINIZ

Sekreter alım ilanları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir