İşkur İş İlanları

En Az Lise Mezunu 381 İdari İşler, Yönetici Asistanı ve Sekreter Alımı Yapılıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanları Mayıs ayı ile yenileniyor. Çok sayıda firma ve kurum yayımladıkları personel alım ilanlarında güncellemeler yapıyorlar. 

Kamu İlanları olarak İŞKUR’da yayımlanan bu personel alım ilanlarını sizlere aktarıyoruz. 

Alım yapılacak kadro kontenjan detayları, ilanlara başvuru yapacak adayların dikkat etmeleri gereken hususlar ve ilanlara başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken koşullar.

ALIM YAPILACAK KADROLARA DAİR KONTENJAN BİLGİLERİ

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanlarında çok sayıda pozisyon için personel alımı yapıldığı biliniyor. Bu ilanlar arasında Büro Memuru İdari İşler, Sekreter ve Yönetici Asistanı kadroları içinde çok sayıda alım ilanı yayımlandı. 

Buna göre İŞKUR aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan kadrolar şunlar;

* Büro Memuru (İdari İşler) kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 25. 

* Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 98

* Sekreter kadrosu için yayımlanan personel alım ilan sayısı ise 258. 

BAŞVURU KOŞULLARI NELER?

Özel sektör firmaları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında aynı kadrolar için bile yayımlanan ilanlarda farklılıklar olabiliyor. İlanlarda öne çıkan koşullar ise firmaların belirlediği öğrenim şartı ile deneyim şartı oluyor. 

Çok sayıda firma bu iki koşulu bünyesinde eksik olan pozisyonun gerekliliklerine göre belirliyor. Bu çerçevede bu koşullar farklılık göstermekte. 

İşte dikkat edilmesi gereken o koşullar;

Türk vatandaşı olmak, Kadroların gerekliliklerine göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli olmak Bilgisayar ve Office programlarını etkili bir biçimde kullanabilmek, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak. Adayların genel koşullarının yanı sıra ayrıca ilanlarda yer alabilecek tüm özel koşulları da sağlamalarını, istiyor. Bu koşullar öğrenim, deneyim, sertifika gibi alanlarda oluyor.

İLANLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN

İŞKUR aracılığıyla duyurulan personel alım ilanlarını görüntülemek isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantıları kullanarak ilanları görüntüleyebilir ve başvuru yapabilirler. 

* Büro Memuru (İdari İşler) kadrosu için yayımlanan ilanlar için TIKLAYINIZ

* Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı kadrosu için yayımlanan ilanlar için TIKLAYINIZ

* Sekreter kadrosu için yayımlanan personel alım ilanlar için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir