İşkur İş İlanları

En Az Lise Mezunu Bilgisayar Bilgisi Olan Noter Katibi – Büro Memuru Alım İlanı

Türkiye’nin farklı il ve ilçelerinde bulunan Noterler Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları duyurular ile personel alımları yapacaklarını duyurdular. 

Bu ilanlarda çeşitli meslek gruplarından personel alımları yapılacağı duyurulurken en fazla alım ilanı Noter Katibi kadrosu için yayımlanıyor. 

Bu kapsamda Noter Katibi alımı için yayımlanan yeni personel alım ilanını sizlerle paylaşıyoruz. 

BİLGİSAYAR BİLEN NOTER KATİBİ ALIM İLANI

Konya 8. Noterliği Türkiye İş Kurumu üzerinden bir ilan yayımladı. Yayımladığı duyurusunda bu kadro için en az lise mezunu adayların başvuru yapabileceğini açıklayan Konya 8. Noterliğinin ilanında yer alan diğer başvuru koşullarını sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

İlanda yer alan genel ve özel başvuru koşulları

BAŞVURU KOŞULLARI NELER?

Konya 8. Noterliği tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımlara başvuruların kabul edilebilmesi için aşağıda yer alan koşulların sağlanması gerektiği açıklandı. 

Öğrenim şartınından kadrorunun gerektirdiği mesleki koşullara birçok şartın yer aldığı tüm bu koşulları Kamuilanlari.com olarak aşağıda aktarıyoruz. 

İlan için başvuru yapacakların Türk vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması, kurumlar tarafından talep edilen yaş şartının sağlanması, erkek adaylar için askerlikle ilişiğinin olmaması askerliğini yapmış olması, yapmış sayılması yada tecill olması, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmaması, güvenlik soruşturması sonucunun olumlu olması, Bilgisayarı iyi kullanabilen word excel ve donanım bilgisi olan, 

Özel Şartları

* En az lise ve düzeyinden mezun olması

* Bilgisayar programlarını iyi derecede kullanması

* F klavye kullanabilmesi

* Yaş şartının sağlanması: 28 Yaşından küçük olmak

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Yukarıda yer alan genel ve özel başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yapacaklar. Başvuru yapmak için adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilana ulaşabilir ve başvurularını yapabilirler. 

Konye 8. Noteri Noter Katibi alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir