İşkur İş İlanları

En Az Lise Mezunu Tren Teşkil Memuru (Makasçı) Alım İlanı Yayımladı

ETİ Maden İşletmeleri Bandırma Bor Asit Fabrikasına bağlı alt işverende görevlendirmek üzere personel alım ilanı yayımlandı. İŞKUR üzerinde yayımlanan personel alım ilanında dair detaylar şu şekilde,

TREN TEŞKİL MEMURU ALIM İLANI

Türkiye İş Kurumu üzerinden ETİ Maden İşletmeleri Bandırma Bor Asit Fabrikası tarafından bir ilan yayımlandı. İlana göre kurum en az lise mezunu adaylar arasından tren teşkil memuru alımı yapacağını duyurdu. İlanda alımlarda toplam 2 personel istihdamı sağlanacağı bildirildi. 

BAŞVURU KOŞULLARI

ETİ Maden İşletmeleri Bandırma Bor Asit Fabrikasına bağlı alt işverende görevlendirmek üzere alımı yapılacak olan memur alım ilanı için belirlenen başvuru koşulları şunlar. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, erkek adaylar için askerlik görevini fiilen yapmış olmak, görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, en az lise ve dengi okuldan mezun olmak, Bandırma’da ikamet etmek veya edebilecek olmak, Makasçı belge yada sertifikasına sahip olmak,

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İlana başvurular İŞKUR üzerinde yer alan ilan metninde belirtildiği gibi yapılacak. Adaylar aşağuda yer alan bağlantı üzerinden başvurularını yapabilecekler. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Personel Alımlarından Haberdar olmak için mobil uygulamamızı telefonunuza indirin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir