İşkur İş İlanları

ETİ Maden İşletmeleri Eski Hükümlü veya TMY Kapsamında İşçi Alımı Yapacak

ETİ Maden İşletmeleri tarafından yayımlanan işçi alım ilanında alımların kurumun Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğü bünyesine yapılacağı duyuruldu. En az lise mezunu adayların başvuru yapabileceği işçi alım ilanında adaylardan bölüm şartı da isteniyor. İşte o alım ilanına dair detaylar,

ETİ MADEN İŞLETMELERİ İŞÇİ ALIM İLANI

Devlet personel Başkanlığı aracılığıyla yayımlanan işçi alım ilanında alımlara dair şu bilgi verildi. Teşekkülümüz Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğüne (Bandırma/BALIKESİR) eski hükümlü veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan 1 sürekli işçinin açıktan alınacaktır.

Alımlar Proses işçisi kadrosuna yapılacak ve 1 kişi istihdam edilecek. İlana lise ve dengi okulların Makine Teknolojisi bölümünden mezun olan adaylar başvuru yapabilecek. 

Başvuru İşlemleri

ETİ Maden İşletmeleri Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğü için yayımlanan işçi alım ilanı için belirtilen başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden kuruma bildirecekler. Başvuru için adaylara bir uyarı duyurusu yayımlayan kurum ilanın 24 Haziran günü Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğü tarafından ilan edileceğini bildirdi. Adayların ilanı internet üzerinden takip etmeleri gerektiği vurgulandı. 

İlan Metni


Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir