İşkur İş İlanları

ETİ Maden İşletmeleri lise mezunu kadrolu 32 işçi alımı yapacak!

ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü İŞKUR aracılığı Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğü ile Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne açıktan 32 sürekli işçi alımı yapacaktır. ETİ maden işletmeleri işçi alımı en az lise mezunu öğrenim düzeylerinden yapılacak olup, başvuruları 30 Aralık 2019 tarihinde başlayacak. ETİ maden işletmeleri genel müdürlüğü tarafından işçi alımı için yayınlanan resmi ilan şöyle;

Teşekkülümüz Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğüne (Bandırma/BALIKESİR) 16 ve Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne (Seyitgazi/ESKİŞEHİR) 16 olmak üzere toplam 32 sürekli işçi için ilgili mercilerden gerekli izinler alınmıştır. Aşağıdaki tabloda belirtilen 32 sürekli işçinin, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre, il düzeyinde karşılanması için Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğüne işgücü talebinde bulunulmuş olup söz konusu talebimizin 30.12.2019 tarihinde yayımlanması istenilmiştir.

Söz konusu 32 sürekli işçi için aranılan şartlar, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından, www.iskur.gov.tr internet sayfasında 30.12.2019 tarihinde yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

HANGİ KADROLARA İŞÇİ ALIMI YAPILACAK?

Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğüne 16, Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne 16 olmak üzere toplam 32 proses işçi alımı yapılacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir