İşkur İş İlanları

ETİ Maden İşletmeleri Sürekli İşçi Alım İlanı DPB’de Yayımlandı

ETİ Maden İşletmeleri bünyesinde hizmet veren Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğüne işçi alımı yapılacağı duyuruldu. Yayımlanan duyurda alımların İŞKUR üzerinden gerçekleştirileceği bildirildi. Kurum tarafından yayımlanan ilana dair detayları aşağıda paylaşıyoruz. 

ETİ MADEN SÜREKLİ İŞÇİ ALIM İLANI

ETİ Maden İşletmeleri Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek olan alımlarda tek bir kadroda tek personel alımı olacak. 

İlanda yer alan bilgilere göre kurum Proses İşçisi pozisyonunda alım yapacak ve bu pozisyon içi 1 personel istihdamı gerçekleşterecek. Lise ve dengi okullardan mezun adayların başvuru yapabileceği ilana başvurular 8 Nisan tarihinde başlayacak.

BAŞVURU DETAYLARI

ETİ Maden İşletmeleri söz konusu alımlara başvuruların nasıl yapılacağına dair açıklamasında ilanın 8 Nisan tarihinde İŞKUR’da yayımlanacağı bildirildi. Yayımlanan ilan metninde başvuru şartlarının yer alacağını bildirildiği açıklamada şu ifadeler kullanıldı.

Söz konusu 1 sürekli işçi için aranılan şartlar, Balıkesir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Bandırma Hizmet Merkezi tarafından, 08.04.2019 tarihinde www.iskur.gov.tr internet sayfasında yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

ETİ Maden kadrolu kamu işçisi alım ilanı detayları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir