İşkur İş İlanları

Gece ev Gündüz Vardiyası İçin Hastanelere Kabul Kayıt Personeli, Hasta Danışmanı ve Hizmetli Alınıyor

İŞKUR destekli yayımlanan personel alım ilanlarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu haberimizde de siz okuyucularımıza farklı kategorilerde ilan edilen hastane personeli alım ilanlarını derledik. 

Hastane bünyesine yapılacak olan söz konusu personel alım ilanlarını ve bu ilanlara ilişkin ayrıntıları sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

HASTANE PERSONELİ ALIM İLANLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan hastane personeli alım ilanlarında hem işçi kadroları için hemde memur personel kadroları için personel alımları bulunuyor. 

En az ilköğretim mezunu adayların başvuru yapabilecekleri memur kadrolarının yanı sıra en az lise ve üstü düzeyde mezun olan adayların başvuru yapabilecekleri memur personel pozisyonları bulunuyor. 

Bu çerçevede ilanlarda yer alan tüm bu kadro kontenjan detaylrı şu şekilde,

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Türkiye geneli farklı şehirlerde bulunan özel hastane ve sağlık kuruluşları tarafından yayımlanan ilanlara dair kontenjan bilgileri şu şekilde;

Hasta Bakımevi Müdürü kadrosu için yayımlanan ilan sayısı: 1

Hasta Danışmanı kadrosu için yayımlanan ilan sayısı: 5

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi kadrosu için yayımlanan ilan sayısı: 45

Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı kadrosu için yayımlanan ilan sayısı: 97

Hasta Ve Yaşlı Refakatçisi kadrosu için yayımlanan ilan sayısı: 2

Hastane Hizmetlisi kadrosu için yayımlanan ilan sayısı: 2

BAŞVURU KOŞULLARI NELER?

Yayımlanan bu ilanlar özel sağlık firmaları tarafından yayımlandığından adayların başvurudan önce dikkat etmeleri gereken bazı hususlar bulunuyor. Bu hususları sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

Sağlık kuruluşları tarafından ilan edilen kadrolara ilişkin mesleki özelliklere haiz olmak, İlanı yayımlayan kurum tarafından belirlenen öğrenim şartını sağlamak, Hasta memnuniyetini gözetmek, Kadroların gerekliliklerine göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, erkek adaylar için askerlik ile ilgisi olmamak, Takım çalışmasına yatkın olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak, Varsa yaş, deneyim, sertifika gibi özel koşulları sağlamak.

İLANLARA NASIL ULAŞILIR?

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar. İlanlara ilişkin ayrıntıları kullanmak için İŞKUR İş İlanları sayfasında bu kadrolara dair ilanlara ulaşmanız gerekiyor. 

Adayların ilanlara ulaşması için ise; Hasta Bakımevi Müdürü, Hasta Danışmanı, Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi, Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı, Hasta Ve Yaşlı Refakatçisi ve Hastane Hizmetlisi kadrolarını arama sayfasından aramaları gerekiyor. 

Aşağıda yer alan bağlantı üzerinden İŞKUR İş İlanları sayfasına gidin, kadroların adını Meslek adı yazan  yere yapıştırın ve ara butonuna basın. 

İŞKUR İş İlanları Sayfasına Ulaşmak için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir