İşkur İş İlanları

Günün KPSS’siz Belediye Personeli İlanları: İtfaiye Şoförü, Memur, İşçi, Destek ve Ofis Personeli

Yeni günün yayınlanması ile belediye personeli alım ilanlarında güncellemeler yapıldı. Bu kapsamda farklı şehirlerde bulunan belediyeler KPSS şartı olmadan personel alımı yapacaklarını duyurdular. Yayımlanan ilanlara dair bilinmesi gerekenler haberimizde.

KPSS ŞARTSIZ PERSONEL ALIM İLANLARI

KPSS şartı olmadan yayımlanan personel alım ilanları Burdur, İstanbul Kadıköy, Burdur Bucak, Edirne Keşan, Bursa, Batman ve İstanbul Maltepe belediyeleri tarafından yayımlandı. İlanlarda hem işçi hemde memur kadrolarına personel alımı yapılacağı ilan edildi. 

Bu çerçevede yayımlanan ilanlarda yer alan açık kadrolar ve bu kadrolara ilişkin belirlenen özel koşulların tamamını sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

KADRO BİLGİLERİ

Burdur Bucak Belediyesi yayımladığı bir ilan ile en az ilkokul mezunu adaylar arasında İtfaiye Şoförü alımı yapacağını duyurdu. Burdur İl Özel İdaresi ise 7 Şoför alımı için ilan yayımladı. Bursa Belediyesine bağlı olarak faaliyet gösteren Bursa Ulaşım Tren Bakım Elemanı, Otobüs Şoförü ve Vize Görevlisi alımı yapacağını açıkladı. Edirne Keşan Belediyesi ise yayımladığı ilanında Büro Personeli alımı yapacağını açıkladı. İstanbul Maltepe Belediyesi yayımladığı ilanında Hemşire alımı yapacağını açıkladı. Denetim Personeli, Destek Personeli ve İnşaat Mühendisi alımı yapacağını açıkladı. 

BAŞVURU KOŞULLARI

KPSS şartı olmadan belediye personeli alımı yapacağını ilan eden belediyelerin ilanına başvuruda bulunacak adayların aşağıda yer alan başvuru koşullarını sağlamaları gerekiyor. Bu başvuru koşulları DMK’da yer alan genel başvuru koşullarının yanı sıra alım yapılacak kadronun gerekliliklerine göre belirlenen özel şartları da sağlaması gerekiyor. 

Bu özel şartlar her belediye için ayrı ayrı belirlenmekte olup aynı kadrolar için bile farklılık göstermekte. Kamu İlanları olarak genel olarak sizlere aktarıyoruz. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, yaş, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Belediye personeli alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını ilanı yayımlayan belediyeye şahsen yapacaklar. Adayların dikkat etmesi gereken konu ise ilanlar için başvuru süreçleri. 

Burdur Bucak personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Burdur Belediyesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

İstanbul Kadıköy personel alım ilanı için TIKLAYINIZ 

Edirne Keşan personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Bursa personel alım ilanı için TIKLAYINIZ
 
İstanbul Maltepe personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Batman Belediyesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Belediye Personeli Alım İlanlarından anında haberdar olmak için bizleri sosyal medyadan takip edip mobil uygulamamızı telefonunuza indirin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir