İşkur İş İlanları

Hangi illerde bekçi alımı yapılacak?

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından yeni özel bekçi alım ilanları yayınlandı. İlanlara göre İŞKUR, her bir ilanın son başvuru tarihi farklı olmak üzere 30 Aralık 2019 tarihine kadar 13 ilimizde bekçi alımı yapacak. Bekçi alımı başvurusunda bulunmak isteyen adayların en az ilkokul ve ilköğretim mezunu olmaları yeterlidir.

BEKÇİ ALIMI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Aşağıda İŞKUR tarafından yayınlanan bekçi alım ilanlarının yayınlandığı sayfaya ait bulunmaktadır. Bu ilanlara ulaşmak ve hemen online başvuru yapmak için aşağıda belirtilen linki tıklayınız. Ardından, açılan sayfa üzerinde bulunduğunuz ile göre belirlediğiniz ilanın üzerini tıklayınız. E-devlet şifreniz ile giriş yaparak, açılan başvuru ekranı üzerinden iş başvuru kaydınızı yapınız. Bunun için İŞKUR’a kayıtlı işsiz olmanız ve ilan içeriklerinde belirtilen özel koşulları taşımanız yeterlidir.

HANGİ İLLERDE BEKÇİ ALIMI YAPILACAK?

Adana, İstanbul, Düzce, Çanakkale, Bursa, Eskişehir, İzmir, Tekirdağ, Manisa, Kocaeli, Ankara, Mardin ve Aydın olmak üzere toplamda 13 şehirde bekçi alımı yapılacak!

Diğer tüm bekçi alım ilanlarını görüntülemek için burayı tıklayınız

Burada belirtilen bekçi alımı ile İçişleri Bakanlığı’nın kendi bünyesine aldığı Mahelle bekçiliğinin bir alakası yoktur. Bu ilandaki bekçi alımları, özel sektörde istihdam edilmek üzere alınan personellerdir. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir