İşkur İş İlanları

Hastane Hizmetlisi, Hasta Kabul ve Ambulans Şoförü Alımı Yapılıyor

Sağlık sektörüne çok sayıda personel alımı yapılıyor. Özellikle özel sektör olarak faaliyet gösteren sağlık kuruluşları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında farklı kadrolarda alımlar oluyor. 

Bu haberimizde 3 farklı kadro için İŞKUR İş İlanları sayfasında yayımlanan personel alım ilanlarını derledik. İşte o ilanlara dair bilinmesi gerekenler. 

İŞKUR İŞ İLANLARI

İŞKUR’da yayımlanan personel alım ilanlarında göre bu üç kadro için toplam 19 personel alımı yapılacak. Bu alımlara farklı eğitim seviyelerinden mezun adayların başvuru yapabileceği pozisyonlar bulunuyor. 

Bu çerçevede Hastaneler, Özel Sağlık Kuruluşları ve Tıp Merkezleri tarafından yayımlanan ilanlara dair kadro kontenjan bilgileri şu şekilde,

* Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi kadrosu için yayımlanan ilan sayısı: 9

* Hastane Hizmetlisi kadrosu için yayımlanan ilan sayısı: 2

* Ambulans Sürücüsü kadrosu için yayımlanan ilan sayısı: 8

BAŞVURU KOŞULLARI

Türkiye İş Kurumu aracılığıyla adaylara ilan edilen bu kadrolar için başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken koşulları ana başlıkları ile sizlerle paylaşıyoruz. 

Her Kadro İçin Geçerli Koşullar

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak. 

Kadrolara Göre Özel Koşullar

Kadrolara göre belirlenen özel koşullar alım yapılacak pozisyonun mesleki yeterliliklerine göre belirleniyor. Bu koşullar arasında en önemli şart; öğrenim seviyesi. Öğrenim seviyesi ilanlara başvuruda bulunmak isteyen adaylar için ayırt edici şart olarak öne çıkıyor. Ayrıca ilanlarda alım yapılacak pozisyona göre belirlenen özel şartlarda bulunuyor. Bunlar deneyim, sertifika, yaş gibi koşullar. 

BAŞVURULARA DAİR DETAYLAR

İlan edilen kadrolara başvuru yapacak adaylar ilan metninde yer alan şekilde; ya şahsen başvuruda bulunacak yada başvurularını İŞKUR aracılığıyla yapacak. 

* Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi kadrosu için TIKLAYINIZ

* Hastane Hizmetlisi kadrosu için TIKLAYINIZ

* Ambulans Sürücüsü kadrosu için TIKLAYINIZ

İŞKUR üzerinden farklı kadrolar için yayımlanan ilanlar için bizleri takip edin. 

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir