İşkur İş İlanları

Hastane İş İlanı: Hasta Danışmanı, Hizmetli ve Kabul-Kayıt Görevlisi Alınıyor

Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanlarında sağlık kuruluşları için de ilanlar yer alıyor. 

Sağlık personeli kadrolarına ek olarak yayımlanan bu personel alım ilanlarında hastanelerin temizlik, hasta karşılama ve diğer hizmet alanları için alımlar yapılacağı duyuruldu. 

Gün aşırı güncellenen personel alım ilanlarına dair son detayları sizlerle paylaşıyoruz. 

HASTANE PERSONEL ALIM İLANLARI

Hastane birimlerine, sağlık kuruluşları için yayımlanan personel alım ilanlarında en az ilkokul mezunu işçi alımları ile en az lise mezunu memur personel alımları yapılıyor. 

Bu alımlarda yer alan son kadro detayları ise şu şekilde;

Kamu İlanları olarak sağlık kuruluşları tarafından İŞKUR üzerinden ilan edilen 5 farklı kadroya dair alımları sizlere aktarıyoruz. Bu alımlar; Hasta Danışmanı, Hastane Hizmetlisi, Hasta Kabul Kayıt Personeli, Hasta Refaketçisi ve Yaşlı Bakım kadroları. 

Kontenjan Detayları

Yukarıda paylaştığımız 5 farklı ilana göre alımlarda toplam 55 personel alımı olacak. İlanlara göre be 55 personelin kadrolara göre kontenjan dağılımı şu şekilde.

Hasta Danışmanı kadrosu için ilan edilen kontenjan sayısı: 14

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi kadrosu için ilan edilen kontenjan sayısı: 5

Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı kadrosu için ilan edilen kontenjan sayısı: 33

Hasta Ve Yaşlı Refakatçisi kadrosu için ilan edilen kontenjan sayısı: 2

Hastane Hizmetlisi kadrosu için ilan edilen kontenjan sayısı: 3

BAŞVURU ŞARTLARI

Kontenjan detaylarını aktardığımız personel alım ilanlarına kimler başvuru yapabilecek? Sağlık kuruluşları, hastaneler adaylardan hangi koşulları sağlamalarını talep ediyor? İşte bu soruların yanıtı;

Hastane hizmet personeli kadrolarına yapılacak personel alımları için kurumlar tarafından istenilen özellikler ana başlıkları ile şu şekilde,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, belirtilen eğitim seviyelerinden ilköğretim,  lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, erkek adaylar için askerlikle hiçbir ilişiği bulunmamak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmamak, kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak. Bu şartlara ek olarak adayların ayrıca ilan metinlerinde bildirilen sertifika ve deneyim gibi özel şartları sağlamaları gerekiyor. 

İLANLARA ULAŞMAK İÇİN
 
Bu kadrolar için yayımlanan personel alım ilanlarına ulaşmak ve başvuruda bulunacak adaylar bu işlemlerini İŞKUR’da yapacaklar. Bunun için aşağıda yer alan basamakları kullanarak ilanlara ulaşabilirsiniz.

* İŞKUR İş İlanlara arama sayfasına aşağıda yer alan bağlantı ile ulaşın.

* Bu sayfada yer alan ve aşağıda resimde kırmızı yazıyla belirttiğimiz yere; hangi kadro için başvuru yapmak istiyorsanız Meslek yazan o kadronun adını tam olarak yazın

* Aşağıdaki resimde olduğu gibi ara butonuna basın.

* İŞKUR İş İlanları Sayfasına Ulaşmak için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir