İşkur İş İlanları

Hastanelere 111 Hasta Karşılama, Kabul Kayıt ve Hastane Hizmetlisi Alınıyor

Sağlık Kuruluşlarının personel alım ilanı yayımladığı alanlardan bir tanesi de İŞKUR. Burada çok farklı kadrolar için hem memur personel, hem işçi hemde sağlık personeli kadrosunda alım ilanı yayımlayan firmalar yüzlerce personel alımı yapacaklarını duyurdular. 

Sağlık kuruluşları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında siz okuyucularımız 7 farklı kadroda yayımlanan ilanları derledik. Bu ilanlar memur personel ve işçi kadroları adına yayımlanmış ilanlardır. 

ALIM YAPILACAK KADRO BİLGİSİ

Türkiye geneli farklı şehirlerde faaliyet gösteren özel hastaneler, özel sağlık kuruluşları ve tıp merkezleri için yayımlanan personel alım ilanlarında 7 farklı kadroda memur personel ve işçi alım ilanı bulunuyor. Bu ilanlarda yer alan güncel kontenjan sayısı ise 111 iş ilanı. 

Bu çerçevede bizlerde İŞKUR’da yer alan bilgilere göre bu kadro kontenjan dağılımını sizlere aktarıyoruz. 

Kadro- Kontenjan Bilgileri

* Klinik Destek Elemanı (Hastane) kadrosu için yayımlanan personel ilan sayısı 2

* Hasta Bakımı Teknisyeni kadrosu için yayımlanan personel ilan sayısı 6

* Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi kadrosu için yayımlanan personel ilan sayısı 15

* Hasta Karşılama ve Yönlendirme Görevlisi kadrosu için yayımlanan personel ilan sayısı 1

* Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı kadrosu için yayımlanan personel ilan sayısı 82

* Hasta Ve Yaşlı Refakatçisi kadrosu için yayımlanan personel ilan sayısı 1

* Hastane Hizmetlisi kadrosu için yayımlanan personel ilan sayısı 4

SAĞLIK KURULUŞLARI HANGİ KOŞULLARDA İLAN YAYIMLIYOR?

Sağlık kuruluşları ile hastane bünyesine yapılacak olan personel alım ilanları için her kadro içn ortak koşullar bulunuyor. İlanlar için bu koşulların sağlanması önem arz ediyor. Ancak esas olan her kurumun alacağı kadro için belirlediği öğrenim, deneyim, yaş ve sertifika gibi koşullar alımlarda belirleyici etki gösteriyor. 

Ortak Koşullar

İlanlarda yer alan ortak koşullar her kadro için geçerlidir. Bu koşullar genel başlıkları ile Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve güvenlik soruşturması sonucunun olumlu olması şartlarından oluşur. 

Belirleyici Koşullar

İlanlar için belirleyici olan koşullar ise ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak.

İLANLARA ULAŞMAK İÇİN

Öncelikle ilanlara başvuru şekli ilan yayımlayan sağlık kuruluşuna göre değişir. Bazı kuruluşlar ilanlara başvuruların şahsen yapılmasını talep ederken bazı kuruluşlar İŞKUR üzerinden elektronik başvuru tercih ederler. Bu detayları ilan metinlerinde inceleyebilirsiniz. 

İlan Metinlerini İncelemek için

* İŞKUR İş İlanlara arama sayfasına tıklayın

* Hangi kadro için başvuru yapmak istiyorsanız Meslek yazan o kadronun adını tam olarak yazın

* Aşağıdaki resimde olduğu gibi ara butonuna basın.

* İŞKUR İş İlanları Sayfasına Ulaşmak için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir