İşkur İş İlanları

Hastanelere 177 Hastane Hizmetlisi, Danışma ve Hasta Kabul Personeli Alınacak

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanları arasında yer alan farklı kadrolardaki ilanları sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Bu haberimizde siz okuyucularımıza Türkiye geneli farklı şehirlerde hizmet veren özel sağlık kuruluşlarının ilanlarını derledik.

Bu ilanlarda adaylar tarafından yakından ilgi gören 5 farklı kadroya dair ilanları ve bu ilanlara başvuruların nasıl yapılacağını paylaşıyoruz.

SÖZ KONUSU ALIM İLANLARI VE KADRO BİLGİLERİ

İŞKUR üzerinden yayımlanan bu alım ilanlarının büyük bir kısmı özel sağlık kuruluşları tarafından yayımlanan ilanlardan oluşuyor. Farklı şehirlerde bulunan sağlık kuruluşları yayımladıkları ilanlarında aşağıda yer alan kadrolar için alım yapacaklarını açıkladılar. 

Bu alım ilanlarının bir kısmı belirli şehirler için yapılacakken bazı ilanlar için ülke geneli alım olacağı bilgisi verildi.

Hasta Danışmanı kadrosu için 6, Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi kadrosu için 6, Hasta Karşılama ve Yönlendirme Görevlisi kadrosu için 1, Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı kadrosu için 154, Hastane Hizmetlisi kadrosuna ise 10 personel alım ilanı yayımlandı.

ÖNE ÇIKAN ŞARTLAR

Türkiye İş Kurumu üzerinden özel sektör fiarması tarafından yayımlanan bu personel alım ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen adayların dikkat etmeleri gereken hususlar var. Bu hususların başında öğrenim, yaş, deneyim ve ikamet şartları bulunuyor. Bazı sağlık kuruluşları bir kadro için lise mezunu olma şartı ararken aynı kadro için diğer sağlık kuruluşu lisans mezunu olma şartı arıyor. İşte o koşullar;

Türk vatandaşı olmak, Kadroların gerekliliklerine göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli olmak Bilgisayar ve Office programlarını etkili bir biçimde kullanabilmek, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak. Adayların genel koşullarının yanı sıra ayrıca ilanlarda yer alabilecek tüm özel koşulları da sağlamalarını, istiyor. Bu koşullar öğrenim, deneyim, sertifika gibi alanlarda oluyor.

İLANLARA NASIL ULAŞILIR?

İlanlara ulaşmak isteyen adaylar iki farklı şekilde ilanlara ulaşabilirler.

Birincisi; haberimizin altında yer alan bağlantı aracılığıyla İŞKUR İş İlanları sayfasına ulaşan adaylar açılan sayfada meslek yazan yere başvuru yapacakları kadronun adını yazıp ara butonuna basacaklar. 

İŞKUR İş İlanları sayfası için; https://goo.gl/9d9XtK

İkinci Yöntem; Sizlere aşağıda her kadro için verdiğimiz bağlantıları kullanarak ilanlara ulaşacaksınız. İlanlara ulaşmak için verilen bağlantıları kopyalayın, tarayıcınıza yapıştırın ve enter tuşuna basın.

Hasta Danışmanı kadrosu için; https://goo.gl/J39CFu 

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi kadrosu için; https://goo.gl/VyPhez 

Hasta Karşılama ve Yönlendirme Görevlisi kadrosu için; https://goo.gl/uMedsQ 

Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı kadrosu için; https://goo.gl/rdemjr

Hastane Hizmetlisi kadrosu için; https://goo.gl/epRTFQ

Hastane personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir