İşkur İş İlanları

Hastanelere Hasta Kabul, Hastane Hizmetlisi, Destek Personeli Alımı Yapılıyor

Özel sektörde faaliyet gösteren hastanelere, özel sağlık kuruluşlarına ve tıp merkezlerine çok sayıda personel alımları yapılıyor. 

Hem sağlık personeli pozisyonlarında yapılan bu alımlara ek olarak ayrıca hastane bünyesinde görevlendirilecek personellerde alınıyor. Kamuilanlari.com olarak bu haberimizde sizlere bu personel alım ilanlarını biraraya getirdi. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan kadro bilgileri şu şekilde;

Hasta Bakımı Teknisyeni kadrosu için 4 personel alım ilanı, Hasta Danışmanı kadrosu için 2 personel alım ilanı, Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi kadrosu için 109 personel alım ilanı, Hasta Refakatçisi kadrosu için 2 personel alım ilanı, Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı kadrosu için 198 personel alım ilanı, Hasta Ve Yaşlı Refakatçisi kadrosu için 1 personel alım ilanı, Hastane Hizmetlisi kadrosu için 3 personel alım ilanı, Klinik Destek Elemanı (Hastane) kadrosu için 1 personel alım ilanı, Temizlik Görevlisi (Hastane) kadrosu için 10 personel alım ilanı yayımlandı. 

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan kadrolar tek bir ilan derlemesi değil. Bu ilanlar çok farklı şehirlerde bulunan kurumların yayımladığı ilanların toplamasıdır. Örneğin Hasta Kayıt Personeli için 5 farklı alım ilanı yayımlanmış ve 109 personel alımı yapılacak. Bu alımlar Antalya, Ankara ve İstanbul’da olacak. Hastane Hizmetlisi kadrosu için 2 ilan yayımlanmış ve alımların İstanbul’da olacağı duyurulmuş. 

İlanlara başvuru yapacak adayların ilan edilen kadrolar için alım yapılacak şehirleri tek tek kontrol etmeleri gerekiyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Türkiye İş Kurumu aracılığıyla farklı şehirlerde bulunan özel sektör sağlık kuruluşlarına yapılacak personel alımları için sağlanması gereken başlıca koşullar şunlar;

İlanlara başvuru yapacak adaylarınTürk vatandaşı olması gerekiyor. Bunun yanında kadroların gerekliliklerine göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak en önemli özel şart. 

Adayların ayrıca çalışma sistemi ile ilgili olarak vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak şartını sağlamaları isteniyor. Bunun yanında erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli olmak, Bilgisayar ve Office programlarını etkili bir biçimde kullanabilmek, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak. Bu koşullara ek olarak ayrıca adayların öğrenim, deneyim, sertifika gibi şartlara da hassasiyet göstermeleri isteniyor.

İLANLARA NASIL ULAŞIRIM?

İlanlara başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yada ilanı yayımlayan firmaya şahsen yapacaklar. Bunun için adayların ilanlara İŞKUR’da ulaşmaları gerekiyor.

İlanlara ulaşacak adaylar; aşağıda yer alan bağlantı üzerinden İŞKUR İş İlanları Arama Sayfasına ulaşın. Açılan resimde Meslek Adı yazan yere hangi kadro için başvuru yapacaksınız onun adını yazın ve Ara butonuna basın. 

İŞKUR İŞ İlanları sayfası için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir