İşkur İş İlanları

Hastanelere İŞKUR Destekli Hasta Kabul Personeli, Hastane Hizmetlisi ve Hasta Danışmanı Alınıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden sağlık kuruluşları adına yayımlanan personel alım ilanlarını sizlerle buluşturuyoruz. 

Hastaneler, Özel Sağlık Birimleri, Sağlık Kurum ve Kuruluşları, Özel Hastaneler, Tıp Merkezleri tarafından yayımlananbu ilanlarda çok sayıda pozisyonda personel alımı yapılıyor.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Hastanelerde görevlendirmek üzere yayımlanan personel alım ilanlarında ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği 313 ilan bulunuyor. 

Bu ilanlarda yer alan açık pozisyonlar ve alım yapılacak kadro sayısı şu şekilde

Kadro Kontenjan Bilgileri

Hasta Bakımı Teknisyeni kadrosu için 4 personel alım ilanı yayımlanırken Hasta Danışmanı kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 6 oldu. Adaylar tarafından yakından takip edilen kadrolardan olan Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi kadrosuna 108 personel alım ilanı yayımlandı. Bunun yanında Hasta Refakatçisi pozisyonu için 2 personel alım ilanı yayımlayan sağlık kuruluşları, Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı kadrosu için ise 175 personel alım ilanı yayımladı. Bu kadroların dışında Hasta Ve Yaşlı Refakatçisi kadrosu için 1, Hastane Hizmetlisi kadrosu için 11, Hastane Yönetimi Ve Organizasyonu Meslek Elemanı kadrosu için 1 ve Temizlik Görevlisi (Hastane) kadrosu için 5 personel alım ilanı yayımlandı.

BAŞVURU KOŞULLARI

İŞKUR’da yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken bazı koşullar bulunuyor. 

Bu koşullar alım yapacak sağlık kuruluşları tarafından belirleniyor ve her kurum yada firma için farklılık gösteriyor. Genel başlıkları ile bu koşullar şunlar,

Türk vatandaşı olmak, Kadroların gerekliliklerine göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli olmak, Bilgisayar ve Office programlarını etkili bir biçimde kullanabilmek, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak. Bu koşullara ek olarak ayrıca adayların öğrenim, deneyim, sertifika gibi şartlara da hassasiyet göstermeleri isteniyor.

İLANLARA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Adayların başvuru yapması için öncelikle İŞKUR’da yayımlanan ilan metinlerine ulaşmak gerekiyor. Adaylar ilanlara ulaştıktan sonra ilanı yayımlayan sağlık kuruluşunun belirlediği şekilde başvurusunu yapması gerekiyor. Bu başvurular ya şahsen yapılıyor yada İŞKUR aracılığıyla. 

İLANLARA İŞKUR’DA ULAŞMAK İÇİN

İlanlara ulaşmak için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak İŞKUR İş İlanları sayfasına ulaşın. Burada meslek yazan yere hangi kadro için başvuru yapacaksanız adını yazın ara butonuna basın. 

* İŞKUR İş İlanları Sayfasına Ulaşmak için TIKLAYINIZ

İŞKUR personel alım ilanlarından anında haberdar olmak için;

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir