İşkur İş İlanları

Haziran Ayı Sonu TYP İşçi Alım İlanı: Alım Yapılacak Şehir ve Kadro

İŞKUR aracılığıyla Toplum Yararına Program kapsamında yayımlanan personel alım ilanlarına yeni gün itibariyle yenisi eklendi.

Süresi dolan ilanların kaldırılması ile tek bir ilan için alımların devam edeceği duyuruldu. 

Burdur Merkez’de yer alan İl Özel İdaresi tarafıdnan yayımlanan TYP işçi alım ilanında alımların Çevre Temizliği alanından olacağı belirtildi. Bu ilan ile bu TYP iş ilanına 9 personel istihdam edilecek. 

TYP İŞ İLANLARI 

Toplum Yararına Program kapsamında yayımlanan ilanlar geçici statüde oluyor. Bu kapsamda alınan personeller en fazla 9 aylık süre ile istihdam ediliyor. 

Bu ilanlari için başvuruda bulunmak isteyen vatandaşların sağlamaları gereken koşullarda bulunuyor. İŞKUR’da yer alan bu şartları sağlayan adaylar başvurularını kurumlara bildiriyorlar. 

Başvuru Şartları arasında 18 yaşından büyük olmak, başka yerden emekli aylığı almamak, kamu haklarından mahrum olmamak, öğrenci olmamak (açıköğretim fakülteleri hariç)

Yukarıda yer alan şartların yanında adayların ayrıca İŞKUR’a kayıtlı işsiz olmaları isteniyor.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

TYP ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR Hizmet Birimleri aracılığıyla yapabilirler. Halen yayında olan Burdur ilanı için TYP numarası 282708 olarak açıklandı. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir