İşkur İş İlanları

İcra Dairesi İçin En Az Lise Mezunu Zabıt Katibi Alım İlanı Yayımlandı

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanları arasında hem kamu kurumları için hemde özel sektör personel alımları için ilanlar yer alıyor. Bu haberimizde siz okuyucularımız için özel sektörde faaliyet gösteren bir firma tarafından yayımlanan Zabıt Katibi alım ilanını aktarıyoruz.

KADRO BİLGİLERİ

Söz konusu personel alım ilanına dair ilanı yayımlayan kurum tarafından yayımlanan açıklamada; ”Ağırlıklı İcra dairesindeki işlerimiz için İcra dairesinde çalışacak deneyimli deneyimsiz bay ve bayan 2 personel alınacaktır.” ifadeleri yer aldı. 

İlana göre kurum tarafından yayımlanan Zabıt Katibi alım ilanına en az lise mezunu adaylar başvuru yapabilecek. Ayrıca ilanda deneyim şartı da bulunmuyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Peki Ankara’da faaliyet gösteren İcra Dairesi için yayımlanan personel alım ilanına başvuru yapacak adaylardan hangi şartlar talep ediliyor? 

İşte firma tarafından belirlenen başvuru koşulları;

Genel Koşullar;

İlana başvuru yapacak adayların Türk vatandaşı olması, en az lise ve dengi bir okudan mezun olması, 18 yaşından büyük olması, 35 yaşından küçük olması isteniyor. İlanda yer alan diğer koşullar şunlar;

Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Sistemli ve düzenli çalışma gerçekleştirebilecek, Dökümantasyon, kayıt, arşiv ve dosyalama işlemlerinde tecrübeli, Sorumluluklarının bilincinde olan, öğrenmeye açık MS Office programlarına hakim, İnsan ilişkileri güçlü, güler yüzlü, Ekip çalışmasına yatkın, Dikkatli ve titiz çalışan.

BAŞVURU SÜRECİ

İlana başvuru yapacak adaylar için başvuru süreci 30 Nisan tarihinde sona erecek. O tarihe kadar başvurular ilan metninde yer alan mail adresine cv göndermek şeklinde yapılacak. 

İlana dair detaylar için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir