İşkur İş İlanları

İki Farklı Belediyeye İŞKUR Üzerinden KPSS Şartsız Bekçi,Memur ve İşçi Alımı Yapılacak

Kamu kurum ve kuruluşları ile Belediyeler , İŞKUR üzerinden personel alımı yapmaya devam ediyor. Aşağıda ayrıntılarını vereceğimiz ilanda Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı birimlere çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapılacak.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Espark Eskişehir Park Bahçe Peyzaj Temizlik AŞ bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 Veri Giriş İşletmeni, 1 Büro İşçisi alımı yapılacaktır. Bu iki ilanada başvurmak için aşağıdaki şartları taşıyor olmak gerekmektedir.

– Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

– Eskişehir’de Yaşıyor Olmak

– Adli sicil kaydı olmamak ve Kamu haklarından yoksun olmamak,

-Veri Giriş İşletmeni için Lisans mezunu , Büro İşçisi için en az lise  mezunu olmak gerekmektedir.

İŞTE İLANLAR

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Balıkesir Dursunbey Belediyesi Orman Ürünleri AŞ bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 bekçi, 1 iletişim Danışmanı ve 1 Halkoyunları Eğitmeni olmak üzere 3 personel alınacaktır. Bu ilanlara başvurmak için aşağıdaki şartları taşıyor olmak gerekmektedir.

İlanlara başvurmak isteyen adayların en az lise mezunu olması, engelli olmaması ve B sınıfı ehliyet sahibi olmaları gerekmektedir. 

İLANLAR İÇİN GENEL ŞARTLAR

İlana başvuru yapacak adayların aşağıdaki genel şartları taşıması gerekmektedir:

-Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. Kamu haklarından yoksun olmamak,TCK ‘nın 53 ‘üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevi kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak. Adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı bulunmamak. Güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamasında bir sakınca bulunmamak.

NASIL BAŞVURULACAK?

Resimdeki bilgileri takip ederek tüm ilanlara başvuru yapabilirsiniz. İlanlara son başvuru tarihi 26.09.2019’dur.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir