İşkur İş İlanları

İl Emniyet Müdürlüklerine Daimi İşçi Alım İlanları Yayımlandı

Türkiye İş Kurumu’nun resmi web sayfası üzerinden yayımlanan bir ilan ile il emniyet müdürlüklerine personel alımları yapılacağı duyuruldu. 

4 farklı şehir için yapılacak olan daimi işçi alım ilanlarında yer alan kadroları alım yapılacak pozisyon bilgilerini, başvuru koşullarını ve diğer ayrıntıları sizlere aşağıda paylaşıyoruz. 

DAİMİ İŞÇİ ALIM İLANI

Türkiye İş Kurumu tarafından duyurulan ilana göre; söz konusu alımlar için hem engelli hemde normal adaylar için personel alım ilanları bulunuyor. Bu alım ilanlarında Samsun Emniyet Müdürlüğü, Elazığ Valiliği Emniyet Müdürlüğü, Amasya Emniyet Müdürlüğü, Malatya Emniyet Müdürlüğü, 

Bu kurumların yanında ayrıca alımlarda Öğretmevi ve Milli Eğitim Müdürlükleri de yer aldı. İşte kadro detaylar,

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Söz konusu personel alımlarında normal ve engelli vatandaşların başvuru yapabileceği açık pozisyonlar şunlar,

Büro İşçisi, Beden İşçisi (Temizlik), Şoför-Yük Taşıma, Çiftçi (Tarla Ürünleri)(Zirai Sulamacı), Kaynakçı (Oksijen Ve Elektrik), Soğutma Sistemi Operatörü, Aşçı Yardımcısı, Temizlik Görevlisi.


BAŞVURU SÜRECİ

Söz konusu personel alım ilanlarında yer alan açık kadrolara başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken şartlar şunlar,

Adayların sağlamaları gereken ilk koşul öğrenim şartı. Her ilan için belirtilen öğrenim şartını sağlayan adayların ayrıca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’ind maddesinde belirtilen şartları taşımak. Kamu Haklarından mahrum olmamak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak.  657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak şartlarını sağlamaları gerekiyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu Müdürlükleri aracılığıyla yada İŞKUR’un web sayfası üzerinden elektronik olarak yapacaklar. Elektronik başvuru yapacak adayların öncelikle İŞKUR’un web sayfasına üye olması gerekiyor. Üye olan adaylar başvurularını aşağıda yer alan bağlantı üzerinden detayları görüntüleyebilir. 

NOT: Açılan Sayfada İş Yeri Türü yazan yeri Kamu olarak işaretleyip Ara butonuna basarak ilanları görüntüleyebilriler. 

İŞKUR Kamu Grubu İş İlanları Sayfası için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir