İşkur İş İlanları

İl Emniyet Müdürlüklerine KPSS’siz İşçi Alımı Yapılıyor

Türkiye geneli farklı şehilerde bulunan emniyet müdürlükleri kadrolarında bulunan işçi pozisyonlarında görevlendirmek üzere personel alım ilanları yayımladılar. 

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında dair tüm detayları sizlere aktarıyoruz. 

Alım yapacağını ilan eden Emniyet Müdürlükleri, alım yapılacak şehirler, alım yapılacak kadrolar ve diğer detaylar şu şekilde,

ALIM YAPACAK EMNİYET MÜDÜRLÜKLERİ

İŞKUR İş İlanları sayfası üzerinde yer alan Kamu Grubu personel alım ilanlarında yer alan ilanlara göre alım yapacak emniyet müdürlüklerinin listesi;

Kastamonu Emniyet Müdürlüğü, Bitlis İl Emniyet Müdürlüğü, İzmir İl Emniyet Müdürlüğü, Kırşehir Emniyet Müdürlüğü, Adana İl Emniyet Müdürlüğü, Deniz Kuvvetleri Onarım Destek Komutanlığı, Öğretmenevi Müdürlüğü

BAŞVURU KOŞULLARI

İl Emniyet Müdürlükleri tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları bulunuyor. 

Yukarıda yer alan emniyet müdürlükleri tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların öncelikle kamuda çalışmak isteyen tüm adaylardan talep edilen başvuru şartlarını sağlamaları gerekiyor. 

Bu şartları sağlayan adaylar işçi kadroları için belirlenen yaş, deneyim mesleki yeterlilik gibi kadrolara da haiz olmaları isteniyor. Bu bağlamda bu başvuru koşullarını Kamu İlanları olarak aşağıda aktarıyoruz. 

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’ind maddesinde belirtilen şartları taşımak. Bu şartlar arasında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu Haklarından mahrum olmamak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak. 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak ve sonucunun olumlu olması şartları yer alıyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Haberimizin başında belirttiğimiz gibi söz konusu alım ilanları Türkiye İş Kurumu aracılığıyla adaylara ilan ediliyor. İlanlara başvuru yapacak adaylar başvurularını yine İŞKUR üzerinden yapacaklar. Başvuru yapacak adaylar öncelikle aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilanlara ulaşacaklar. 

Adaylar daha sonra ilanı yayımlayan Emniyet Müdürlüklerinin belirttiği şekilde başvurularını yapacaklar. Başvuru yapacak adaylar, aşağıda ki resimde yer alan bölümü kamu olarak seçip Ara butonuna basarak ilanlara ulaşabilirler. 

İkinci Yöntem: Yukarıda yer alan emniyet müdürlüklerinin ismini iş yeri unvanı yazan yere yazıp ara butonuna basarak da ilanları görüntüleyebilirsiniz.

İlanlara Ulaşmak için Resimli Gösterim

İŞKUR Kamu Grubu İş İlanları Sayfası için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir