İşkur İş İlanları

İl Emniyet Müdürlüklerine Memur ve Kamu İşçisi Alım İlanı Yayımlandı

Türkiye geneli farklı şehirlerde bulunan kamu kurumları İŞKUR üzerinden hem memur hemde kamu işçisi alım ilanı yayımlıyorlar. Bu personel alım duyurularını siz okuyucularımıza Kamu İlanları olarak anlık olarak aktarıyoruz. 

Bu kapsamda yeni hafta başında İl Emniyet Müdürlükleri tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını bu haberimizde siz okuyucularımız için derledik.

ALIM YAPACAK KURUMLAR

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarıyla kamu işçisi alımı yapacağını duyuran kamu kurumları arasında il emniyet müdürlükleri önemli yer alıyor. 

Buna göre alım yapacak il emniyet müdürlükleri arasında Bursa İl Emniyet Müdürlüğü, Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü, Gaziantep Emniyet Müdürlüğü ve Ispart İl Emniyet Müdürlüğü bulunuyor. 

Bu kurumların yanında ayrıca İŞKUR üzerinden yayımladıkları ilanlar ile kamu personeli alımı yapağını duyuran kurumlar arasında, Ayancık Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği, İstanbul Vakıflar Bölge Müdürlüğü, TÜBİTAK, Tutak Belediye Başkanlığı, Başiskelere Belediye Başkanlığı, Devrek Belediye Başkanlığı, Senirkent Belediye Başkanlığı, Ankara Çubuk Öğretmenevi, Pursaklar Belediye Başkanlığı, Kumçatı Belediyesi, Mudanya Öğretmenevi.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Sizlere aktardığımız kamu kurumları tarafından İŞKUR’da yayımlanan personel alım ilanları ile aşağıda yer alan pozisyonlarda personel alımları yapılacak. 

İtfaiyeci, Kepçe Operatörü, Garson (Servis Elemanı), Temizlik Görevlisi, Oto Bakım Onarımcısı (Oto Mekanikeri), Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı, Beden İşçisi (Genel), Telefon Santral Operatörü, İş Makineleri Operatörü, Elektrik-Elektronik Teknisyeni, Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı, İnşaat Ustası, Aşçı, Greyder Operatörü, Kamyon Şoförü.

BAŞVURU KOŞULLARI

İŞKUR’da yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken genel ve özel başvuru koşullarını ana hatlarıyla sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

Adayların sağlamaları gereken ilk koşul öğrenim şartı. Her ilan için belirtilen öğrenim şartını sağlayan adayların ayrıca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’ind maddesinde belirtilen şartları taşımak. Kamu Haklarından mahrum olmamak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak.  657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak şartlarını sağlamaları gerekiyor. 

İŞKUR KAMU GRUBU İLANLARINI GÖRÜNTÜLEME

İŞKUR tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanı yayımlayan kurumun belirttiği şekilde; İŞKUR üzerinden elektronik yada şahsen yapacaklar. 

İlanlara ulaşmak isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilanları görüntüleyecekler. 

* Öncelikle bağlantı üzerinden İŞKUR İş İlanları sayfasına ulaş.

*  Açılan sayfada İşyeri Türü yazan yeri Kamu olarak işaretle ve Ara butonuna bas.

İŞKUR Kamu Grubu İş İlanları Sayfası için TIKLAYINIZ

Kamu Personeli Alımı için yayımlanan ilanlar için bizleri takip edin.

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.