İşkur İş İlanları

İl İl Kadro Kadro İŞKUR Destekli A-101, ŞOK ve BİM 476 Personel İşçi Alım İlanı

Kamuilanlari.com olarak haftalık olarak siz okuyucularımıza BİM, A-101 ve ŞOK Marketler tarafından yayımlanan ilanları aktarıyoruz. 

Türkiye’nin farklı şehirlerinden personel alımları yapan bu marketler ilanlarının bir bölümünü İŞKUR üzerinden adaylara duyuruyorlar. Bu haberimizde bizlerde siz okuyucularımıza bu firmalar tarafından İŞKUR üzerinde yayımlanan personel alımlarını derledik. 

Hangi market hangi kadroda personel alımı yapacak? 

Alımlarda hangi memur personel ve hangi işçi pozisyonları için ilanlar var?

İlanlara başvurular nasıl yapılacak?

Personel alımları hangi şehirlerden olacak? Tüm bu soruların cevaplarını sizlere tek tek açıklıyoruz. 

BİM, A101 VE ŞOK MARKETLER PERSONEL ALIMI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında toplam 476 personel alımı yapılacağı bildirildi. İlan yayımlayan firmalar ve alım yapılacak kadrolar şu şekilde;

BİM Personel Alımı: Beden İşçisi (Genel), Perakende Satış Elemanı (Gıda), Reyon Görevlisi, Satış Danışmanı / Uzmanı, Şoför-Yük Taşıma, Diğer Satış Nezaretçileri, Market Elemanı, Kasiyer. BİM bu kadrolardan toplam 380 personel alımı yapacak. 

ŞOK Marketler Personel Alımı: Ambar/Depo Görevlisi, Perakende Satış Elemanı (Gıda), Beden İşçisi (Genel), Reyon Görevlisi, Satış Danışmanı / Uzmanı kadrolarına personel alımı yapacak. Bu kadrolar için alınacak personel sayısı 44.

A-101 Personel Alım İlanı: A-101 tarafından yayımlanan personel alım ilanında Beden İşçisi (Genel), Forklift Operatörü, Kasiyer kadrolarına toplam 52 personel alımı yapılacağı duyuruldu. 

BAŞVURU KOŞULLARI NELER?

Tüm Türkiye’nin her şehrinde ve neredeyse her ilçesinde faaliyet gösteren BİM, A-101 ve ŞOK Marketler ilanlara başvuru yapacak adaylar için başvuru şartlarını da ilan ettiler.  Firmadan firmaya göre değişen bu başvuru koşulları genel başlıkları ile şu şekilde,

Türk vatandaşı olmak, Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen, görevini düzenli yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, kadrolar için belirlenen öğrenim seviyesinden mezun olmak, İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın. alım yapılacak şehirde ikamet etmek yada edebilecek olmak, deneyim şartı talep ediliyorsa bu şartı sağlamak. Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip, Müşterileri güleryüz ile karşılamak ve uğurlamak, Ürün, etiket, fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak, 

İLANLARA İŞKUR’DA ULAŞMAK VE BAŞVURU YAPMAK İÇİN

İlanlara başvuruda bulunacak adaylar İŞKUR aracılığıyla başvurularını bildirecekler. Adaylar İŞKUR’un internet sitesine üye olduktan sonra kendilerine uygun ilanları bulabilir ve başvuru yapabilirler. 

İlanları İŞKUR’da Görüntülemek İçin:

İŞKUR İş İlanları Arama sayfasını açın. Burada İşyeri Unvanı yazan yere firmanın adını yazın. Daha sonra ara butonuna basın. 

BİM ilanlarını görüntülemek için :BİM BİRLEŞİK MAĞAZALAR

A101 ilanlarını görüntülemek için: YENİ MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ (A101)

ŞOK ilanlarını görmek için: ŞOK Marketler

İŞKUR İş İlanları Sayfasına Ulaşmak için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir