İşkur İş İlanları

İl Milli Eğitim, Emniyet ve Gümrük Müdürlükleri Kamu Personeli Alım İlanları

Kamu kurum ve kuruluşları yayımlamış oldukları ilanlar ile memur ve işçi alımlarına devam ediyorlar. 

Bu ilanların bir kısmı Devlet Personel Başkanlığı’nın web sayfası üzerinden yayımlanırken bazı ilanlar İŞKUR üzerinden Kamu Grubu Personel Alım sayfasında yayımlanıyor. 

Yayımlanan bu alım ilanlarından gün içinde yeni ilanların eklendiği ve KPSS’siz işçi, KPSS puanıyla memur alımlaırnın yapıldığı ilanları sizlere aktarıyoruz. 

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER

İŞKUR kamu grubu personel ilanları ile çok sayıda şehirde alım yapılıyor. Kurumların çoğu ilanlarını ülke geneli yayımlıyor. Yayımlanan ilanların arasında az da olsa il il de alım yapılacağı bildiriliyor. 

Bu çerçevede ülke geneli olarak yayımlanan ilanların dışında yer alan alımların yapılacağı şehirler şunlar, 

* Giresun, Bursa, Erzincan, Diyarbakır, Kastamonu, Ağrı, Malatya, İstanbul, Bartın, Samsun,  Siirt, Trabzon, Çankırı, Kayseri, Elazığ, Bingöl,  Amasya, Artvin

ALIM YAPILACAK STATÜLER

Söz konusu personel alım ilanlarının bir bölümü normal vatandaşlar için yayımlandı. Ancak ilanlarda engelli personel, terörle mücadelede yararlanan içinde ilanlar bulunuyor.

Alımlarda hem kamu işçisi hemde memur pozisyonları için ilanlar bulunuyor. 

HANGİ KURUMLARA KAMU PERSONELİ ALINIYOR?

Söz konusu personel alım ilanlarında yer alan bilgilere göre İŞKUR Kamu Grubu sayfası üzerinden ilan yayımlayan kurumların listesi şu şekilde,

Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörlüğü, Samsun Emniyet Müdürlüğü, Güzler Sulama Birliği, Elazığ Valiliği Emniyet Müdürlüğü, Kayacık Sulama Birliği Başkanlığı, Amasya Emniyet Müdürlüğü, Bingöl Et Kombinası Müdürlüğü, Bahçelik Sulama Birliği, Çankırı Emniyet Müdürlüğü, Trabzon Milli Eğitim Müdürlüğü, Siirt Polisevi Müdürlüğü, Atakum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Bartın İl Özel İdaresi, Selevir Sulama Birliği, DSİ 14.Bölge Müdürlüğü, Derme Sulama Birliği, Gürbulak Gümrük Müdürlüğü, Taşköprü Sulama Birliği, Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü İşkur Faaliyetleri, Erzincan Emniyet Müdürlüğü, Piraziz Öğretmenevi Sosyal Tesis İşletmesi.

ALIM YAPILACAK AÇIK POZİSYONLAR

İŞKUR’da yukarıda yer alan kurumlar tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar için kadro bilgilerini aşağıda aktarıyoruz. 

Telsiz-Telefon Operatörü, Bilgisayar Operatörü/Kullanıcısı, Büro İşçisi, Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt), Çiftçi (Tarla Ürünleri)(Zirai Sulamacı), Beden İşçisi (Genel), Garson (Servis Elemanı), Aşçı Yardımcısı, Aşçı, Yükleyici (Loder) Operatörü, Greyder Operatörü, Ekskavatör(Kazıma Ve Yükleme) Operatörü, Silindir Operatörü, Otomotiv Elektromekanikeri/Otomotiv Diagnostik (Arıza Tespit Ve Giderme), Beton Asfalt Serme (Finişer-Serici) Makinesi Operatörü, Direnç Alın Kaynakçısı, Su Pompası Operatörü, Temizlik Görevlisi, Şoför-Yük Taşıma, Kaynakçı (Oksijen Ve Elektrik), Soğutma Sistemi Operatörü, 

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Yayımlanan bu alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar öncelikle hangi kurumun hangi pozisyonu için başvuru yapacaklarsa o ilanın başvuru kılavuzuna ulaşacaklar. 

Bu kılavuzda kurumlar ilana başvuruların şahsen, İŞKUR üzerinden yada diğer yöntemlerden biriyle yapılacağını bildirirler. 

İLANLARA NASIL ULAŞIRIM?

İŞKUR Kamu Kurumu Personel Alım İlanlarına ulaşmak için;

* Aşağıda yer alan bağlantıya tıklayın.

* Açılan sayfada İş Yeri Türü yazan bölümü bulun.

*  Bu bölümde yer alan Kamu seçeneceğini işaretleyin ve Ara butonuna basın.

ŞKUR Kamu Grubu İş İlanları Sayfası için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir