İşkur İş İlanları

İl Milli Eğitim Müdürlüğüne İŞKUR Üzerinden En Az ilkokul Mezunu Personel Alımı Yapılıyor

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünün resmi web adresi üzerinden Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğünün bir ilanı yayımlandı. İlanda en az ilkokul mezunu aşçı alımı yapılacağı ifade edildi. İŞKUR üzerinden yayımlanan ilana başvurular İŞKUR üzerinden e-Devlet aracılığı ile yapılabilecektir. 

BAŞVURU DETAYLARI

Konu ile ilgili olarak yayımlanan ilana başvuru yapacak olan adaylar aşağıdaki link üzerinden ilanın detaylarına ulaşabilir ve açılan sayfanın en üst kısmındaki e-Devlet ile giriş butonu üzerinden T. C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile giriş yaparak özgeçmiş oluşturmak sureti ile başvurularını yapabileceklerdir. Ayrıca söz konusu ilana başvurular 7 Şubat’ta sona erecektir. 

ÖZEL HUSUSLAR

Bu bağlamda İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanda özel husular şu şekilde belirtilmiştir:

1)Diploma

2)Geçerli Aşçılık(Ustalık yada Kalfalık) Belgesi

3)Eski Hükümlü Belgesi

4)Adli Sicil Kaydı

5)Yerleşim Yeri Bilgilerini Gösteren Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği

Not: İlan tarihinden sonra ikamet adresini taşıyanların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Talep Özellikleri: : Aşçı kadroları için en az ilkokul mezunları arasından İŞKUR tarafından gönderilen ve talep şartlarına uyan başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle açık iş sayısının 4 (Dört) katı kadar asil ve aynı sayıda yedek aday için noter huzurunda kura çekilişi yapılacaktır. Kura çekilişine katılacak adayların belge kontrolleri Burdur Millî Eğitim Müdürlüğünde ilgili birimde 12/02/2020 tarihinde yapılacaktır. İŞKUR tarafından kura çekilişi yapılmak üzere gönderilen listede yer alan adayların kura çekilişi Burdur Millî Eğitim Müdürlüğü Mahir İz Konferans Salonunda 14/02/2020 tarihi saat 10:00 ‘da yapılacaktır. Noter çekilişine katılacak olanların listesi Burdur Millî Eğitim Müdürlüğü internet adresi duyurularda ilan edilecek olup, çekiliş sonucunda nihai listede yer alan adaylar belgelerinin asılları ile birlikte Burdur Millî Eğitim Müdürlüğüne müracaat edeceklerdir. Sözlü sınav tarihi listesi Burdur Millî Eğitim Müdürlüğü internet adresinde duyurularda yayınlanacak olup, ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır. Bu ilanla işe alınan işçiler beş yıllık süre içinde il dışı nakil talebinde bulunamazlar.

Deneme süresi 30 gün olacaktır.

Detaylar için TIKLAYIN.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir