İşkur İş İlanları

İŞKUR 2020 yılı Ocak-Şubat ayı iş ilanı duyurdu! 6961 işçi ve 1332 temizlik personeli alımı yapılacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) 30 Aralık 2019 tarihi itibari ile temizlik personeli alımı için 530, vasıflı ve vasıfsız işçi alımı için 2 bin 24 iş ilanı yayınladı. Bu yayınlanan iş ilanları kapsamında İŞKUR, kamu kurumlarında ve özel şirketlerde daimi olarak istihdam etmek üzere 2020 yılı Ocak-Şubat ayı içerisinde 1332 temizlik personeli ve 6961 vasıflı vasıfsız işçi alımı yapacak!

İŞKUR aracılığı ile temizlik personeli ve vasıflı vasıfsız işçi alımı yapan 38 farklı kamu kurumu bulunmaktadır. Bu kurumlar arasında bakanlık, askeriye, üniversiteler, belediye, öğretmen evleri ve daha birçok kamu kurum ve kuruluşları bulunmaktadır ve aşağıda liste halinde verilmiştir.

İş başvuruları İŞKUR şubelerinden veya belirtilen kamu kurumunun kendi resmi sayfası üzerinden online yapılacak olup, her bir iş ilanında öğrenim şartı ve meslek alanı farklı olmak üzere en az okuryazar, ilkokul, ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu personel alımı yapılmaktadır.

HANGİ ŞEHİRLERDE TEMİZLİK VE BEDEN İŞÇİSİ ALINIYOR?

En fazla alımlar başta İstanbul, İzmir, Kocaeli, Ankara, Antalya, Tekirdağ, Konya, Adana, Mersin olmak üzere Türkiye’nin yaklaşık 81 ilinde temizlik ve vasıflı vasıfsız işçi alımı yapılmaktadır. Alınacak personeller, çeşitli fabrika, üretim tesisleri, marketler ve farklı kurumsal şirketlerde istihdam edilecek olup, temizlik personeli ve beden işçisi alımı yapan kamu kurumlarının listesi aşağıda link üzerinden verilmiştir.

Personel alımı yapan kamu kurumlarının güncel iş ilanlarının yayınlandığı sayfaya ulaşmak ve tüm detayları görüntülemek için burayı tıklayınız

İŞKUR üzerinden personel alımı yapan kamu kurumlarının ve özel sektörün iş ilanlarını görüntülemek için burayı tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir