İşkur İş İlanları

İŞKUR Ankara İş İlanları: MEB Güvenlik, TYP Personel Alım İlanları

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanları arasında Ankara için çok sayıda iş imkanı bulunuyor. 

Kamu İlanları olarak bu haberimizde Ankara’da bulunan kamu kurumları tarafından ilan edilen TYP personel alım duyurularını derledik. 

TYP ile alım yapılacak personel kadroları, ilanlara başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken başvuru şartları ve TYP personel alım ilanlarına başvurların nasıl yapılacağı detayları haberimizde.e 

ANKARA İÇİN TYP İLANLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan TYP personel alım ilanları arasında çeşitli uygulama alanları için personel alımları yapılacağı bildirildi. 

İlanlara göre alım yapılacak uygulama alanları şunlar; MEB Güvenlik, MEB bakım onarım ve temizlik

Ankara için yayımlanan TYP personel alım ilanlarında çok sayıda ilçe için duyuru bulunuyor. Bu duyurularda ise yüzlerce TYP personeli alımı yapılacak. 

TYP PERSONEL ALIM İLANLARINA BAŞVURU ŞARTLARI

Ankara ve tüm TYP personel alım ilanları için adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları bulunuyor. 

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan bu başvuru koşulları her kurum, her kadro için geçerli olup bu şartların dışında ek şart talep edilmez.

Bu çerçevde TYP ilanlarına başvuruda bulunacakların Türk vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması, açıköğretim fakültesi hariç öğrenci olmaması, emekli, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmaları, Türkiye İş Kurumu’nda işsizlik kayıtlarının olması gerekiyor. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ 

Ankara için ilan edilen MEB Güvenlik, MEB Bakım Onarım TYP ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar Ankara’da bulunan İŞKUR Hizmet Birimleri aracılığıyla başvurularını yapacaklar. 

İlanlar için TIKLAYINIZ (Açılan sayfada yer alan şehir bölümü Ankara seçin ve Ara butonuna basın)

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir