İşkur İş İlanları

İŞKUR aracılığı ile 5 ilde Acil Tıp Teknisyeni alımı yapılacaktır!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) bugün kendi sayfasında yer alan ‘’açık iş ilanları’’ kategorisinde Acil Tıp Teknisyeni (ATT) alımı için yeni iş ilanları yayınladı. Yayınlanan ilanlara göre 5 farklı şehirde bulunan sağlık merkezlerine en az lise mezunu acil tıp teknisyeni alımı yapılacak.

İş Başvuruları İŞKUR’un il-ilçe şube müdürlüklerinden veya aşağıda belirtilen link üzerinden online yapılacaktır. Her bir ilanın son başvuru tarihi farklı olmak üzere, ATT alımı için başvuruda bulunmak isteyen adayların en geç 22 Ocak 2020 tarihine kadar başvuru kayıtlarını oluşturmaları gerekmektedir.

ATT ALIM İLANLARI

Aşağıda İŞKUR aracılığı ile hangi kurumların acil tıp teknisyeni alımı yapılacağına dair yayınlanan iş ilanları bulunmaktadır. Başvuru şartları ve diğer detaylar her bir ilan içeriğinde belirtilmiştir.

Küçükçalık Sağlık Hizmetleri

24.01.2020 Konya-Karatay

En az lise mezunu 3 aday

Ambulans ile İl içi ve il dışı hasta naklinin yanı sıra spor karşılaşması inşaat alnında sağlık tedbiri hizmetlerinde görev alacak sağlık personeli istihdam edilecektir.

İletişim; 903323537125

Cengiz Turizm

22.01.2020 Samsun

En az lise mezunu 1 personel alımı

Özel Ambulans Firmasında çalıştırılmak üzere Ehliyeti ve Araç kullanma tecrübesi olan bay ATT yada hemşire alınacaktır. İlkadım ikametli olması tercih sebebidir.

903622317010

Aykoç Özel Sağlık Ve Temizlik Hizmetleri

9.01.2020 Aydın

Sağlık ünitelerinde çalışacak aydının söke ilçesinde çalışacak acil tıp teknikeri ya da paramedikal personel alınacaktır.

Söke de ikamet eden

905054277555

Tüm ATT alım ilanlarını görüntülemek için burayı tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir