İşkur İş İlanları

İŞKUR Aracılığı İle Belediyelere Binlerce KPSS’siz Personel Alımı İçin Başvurularda Son Günler

İŞKUR aracılığı ile kurum dışı kamu işçisi alımı için ilana çıkan belediyelerin birçoğunda başvuru süreci sona eriyor. Başvuruları kaçırmamak için acele etmeniz gerekmetedir.

BAŞVURUSU SONA ERECEK OLAN İLANLAR

Geçtiğimiz günlerde ilana çıkan ve başvuruları 27 Eylül 2019’da sona erecek olan personel alımlarında ;İstanbul Kasdaş AŞ, Aydın NYSA Kazısı Başkanlığı, Edirne Esetçe Belediyesi, İstanbul Sultangazi Belediyesi,Bursa KESBELTAŞ AŞ, Erzurum Tekman Belediyesi, Balıkesir Erdek Grup, Muğla Ula Belediyesi, Muğla Menteşe Belediyesi, Zonguldak Çaybel İmar LTD ŞTİ, İzmir Tire Belediyesi, Erzurum Karaçoban Belediyesi, Bartın Gıda İnş LTD ŞTİ, Antalya Gündoğmuş Belediyesi, Düzce Cumayeri KHGB, İzmir Ödemiş Belediyesi,Batman Müze Müdürlüğü, Isparta Dunaşah LTD ŞTİ, Isparta Sarıidris Belediyesi, Şanlıurfa Viranşehir Polisevi, Mersin Erdemli İmar LTD ŞTİ, İstanbul Sarbel AŞ, Kayseri Pınarbaşı Belediyesi, 

ALINACAK PERSONELLER

İlan yayınlayan belediye ve iştirakler genel olarak Temizlik İşçisi, Garson, Büro Personeli, Şoför, Beden İşçisi, Büro Memuru ve İşçisi, Özel Güvenlik Görevlisi, Zabıta Personeli vb birçok pozisyonda genel alım yapılmaktadır.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

1 – Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

2 – Kamu haklarından mahrum olmamak,

3 – Türkiye İş Kurumu’na (İŞKUR) kayıtlı olmuş olmak,

4 – 18 Yaşını doldurmuş olmak,

5 – Herhangi bir yerden emekli olmamak veya emekli olmaya hak kazanmamış olmak

Tüm ilanları görüntüleyebilmek için lütfen BURAYI TIKLAYINIZ

İŞKUR Profil Oluşturma İşlemi Nasıl Yapılır?

İŞKUR kaydı yapılmadan İŞKUR hizmetlerinden yararlanılamaz. İŞKUR’un resmi web sayfası üzerinden ücretsiz olarak profil oluşturulabilir. İŞKUR profil oluşturma işlemi için ilk olarak üyelik sözleşmesini kabul etmeli e sonraki adımlarda sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz şekilde doldurmanız gerekir. 

İŞKUR Profil Bilgileri

İŞKUR’da profil oluşturma yapılmadan herhangi bir İŞKUR hizmetinden yararlanılamaz. Profil oluşturmadan herhangi bir iş pozisyonuna başvuru yapılamaz. Profil oluşturma adımları sırasında iş bulmada yardımcı olacak bilgiler ile iletişim bilgileri istenmektedir. Vatandaşlıktan bilgisinden öğrenim bilgisine, meslek durumundan iş tecrübesine kadar farklı bölümler doldurularak profil oluşturulur. Profil bilgilerinin detaylı olması kişilerin uzmanlık alanlarına göre iş bulmaları açısından önemlidir. Bundan dolayı bilgiler girilirken doğru ve eksiksiz olması gerekir. İŞKUR profil oluşturma adımlarını takip ederek iyi bir CV’de oluşturmuş olursunuz.

İŞKUR iş arayan için üye olma sayfasına giriş için Tıklayınız

İŞKUR Profil Oluşturma İşleminin Nasıl Yapıldığını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir