İşkur İş İlanları

İŞKUR aracılığı ile uçak bileti satışı işinde çalışacak personel alımı yapılacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), kamu personel alımlarına aracılık ettiği gibi, özel kurumların personel alım ihtiyaçlarına da aracılık etmeye devam ediyor. İŞKUR bugün Ankara ilinde bulunan BM Turizm İnşaat Taşımacılık Mümessil adlı şirketin iş ilanını yayınladı. İŞKUR’un ‘’açık iş ilanları’’ kategorisinde yayınlanan ilana göre uçak bileti satışı işinde çalışacak personel alımı yapılacak.

Başvuruda bulunmak isteyen adayların en az ilköğretim mezunu olmaları ve aşağıda belirtilen başvuru şartlarını taşımaları gerekmektedir. Başvurular İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden en geç 22 Ocak 2020 tarihine kadar online yapılacak olup, başvuru ekranına ait link aşağıda verilmiştir.

Kurum tarafından yayınlanan ilan şöyle;

GÖREV TANIMI

Uçak biletiyle ilgili taleplerin karşılanması, otel rezervasyonlarının yapılması, bilet müşterilerinin mil kartı ve mil bileti işlemlerimin takibi (rezervasyon-biletleme vb)

Yolcuların online chech-,n işlemlerinin takibi. Seyahat-sağlık sigortası yapılması, vize hizmetlerinin takibi, gemi rezervasyon taleplerinin karşılanması, havayolu tamimlerini ve bilgilendirmelerini takip etmek ve yönetim ile paylaşmak, firmanın havayolu toplantılarında ve sektör davetlerinde uygun şekilde firmayı temsil etmek

Çalışma saatleri hafta içi: 09:00–18.30 cumartesi :09:00-13:00

Uygun kişilerin nazmetin@kubaba.net adresine özgeçmiş göndermeleri gerekmektedir.

NİTELİK VE BECERİLER

Acenta satış biriminde görevlendirilmek üzere amadeus ve troya sistemi kullanmayı bilen

En az 3 yıl uçak bileti satışı konusunda deneyimli,

Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya min. 2 yıl tecilli,

Office ve Outlook programlarına hakim,

Mesleki İngilizce bilen, diksiyonu düzgün, iletişim ve satış becerileri yüksek, sabırlı ve insan ilişkilerinde başarılı ve çözüm odaklı

İletişim bilgisi; nazmetin@kubaba.net

Online başvuru yapmak için burayı tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir