İşkur İş İlanları

İŞKUR Aracılığıyla 117 Vardiya Amiri, Veri Giriş ve Halkla İlişkiler Personeli Alınıyor

Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanlarını sizlere kadro kadro aktarmaya devam ediyoruz. Bu haberimizde de siz okuyucularımıza farklı şehirlerde bulunan ve özel sektör firmalarınca ilan edilmiş alım ilanlarını derledik.

Bu ilanlarda yer alan açık kadro bilgileri, bu kadrolara yapılacak olan personel sayısı ve ilanlara başvuru yöntemlerini sizler için derledik. 

İŞKUR’DA 3 KADRODA 117 PERSONEL ALIM İLANI

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanlarının çok büyük bir kısmı özel sektör firmaları tarafından ilan edilen alım ilanlarından oluşuyor. Bu çerçevede özel sektör firmaları tarafından yayımlanan ilanlar arasında Vardiya Amiri, Halkla İlişkiler ve Veri Giriş Personelleri kadroları içinde ilanlar yer alıyor. 

Bu kadrolar için yayımlanan ilanlar ve alım yapılacak personel sayısı detayları şu şekilde, 

* Vardiya Amiri (Genel) pozisyonu için ilan edilen alım sayısı 18. 

* Halkla İlişkiler Görevlisi pozisyonu için ilan edilen alım sayısı 69.

* Veri Giriş Elemanı pozisyonu için ilan edilen alım sayısı 30.

ALIMLAR HANGİ ŞEHİRLERDEN OLACAK?

3 kadro için yayımlanan ilanlara göre alım yapılacak şehirler ve listeleri şu şekilde;

Vardiya Amiri (Genel) kadrosu için yayımlanan ilanlar İstanbul, Kocaeli, Mersin, Bilecek, Adana, Denizli, Manisa, Gaziantep, Tekirdağ, Kırklareli, Ordu, İzmir, Aksaray illerinde olacak.

Halkla İlişkiler Görevlisi kadrosu için alım yapılacağı ilan edilen şehirler: Tekirdağ, Bursa, Kayseri, Bursa, Çorum, Ankara, Konya, İstanbul, Samsun, Mersin, Van, Edirne.

Veri Giriş Elemanı pozisyonuna yapılacak olan personel alımları ise İstanbul, Ankara, Kocaeli, İzmir, Balıkesir, Bursa şehirlerinden olacak. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Özel sektör ilanlarına başvuru yapacak adayların genel olarak dikkat etmeleri gereken başvuru koşullarını aşağıda aktarıyoruz. 

Adayların Türk vatandaşı olması, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olması en önemli iki şart. Bu iki şartın yanında bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak, koşulları da diğer koşullar.

İLANLARA DAİR DETAYLAR

İlanlara başvuru yapacak adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilanları inceleyebilirler. Adayların ilanları tüm detayları ile inceleyebilmeleri için İŞKUR’a giriş yapmaları gerekiyor.​​​​​​​

Vardiya Amiri (Genel) İŞKUR ilanları için TIKLAYINIZ

Halkla İlişkiler Görevlisi İŞKUR ilanları için TIKLAYINIZ

Veri Giriş Elemanı İŞKUR ilanları için TIKLAYINIZ

İŞKUR Özel Sektör İlanlarından Haberdar Olmak için

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir