İşkur İş İlanları

İŞKUR Aracılığıyla 2 Bin 158 Temizlik Personeli Alım İlanı Yayımlandı

Kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektörde faaliyet gösteren firmalar Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları personel alım ilanları ile kadrolarında eksik bulunan pozisyonlara alımlar yapıyorlar.

Bu çerçevede bu haberimizde siz okuyucularımıza İŞKUR üzerinden yayımlanan Temizlik Personeli alım ilanlarını derledik. 

İŞKUR ÜZERİNDEN 2 BİN 158 TEMİZLİK PERSONELİ ALINIYOR

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan temizlik personeli alım ilanları çok sayıda şehirde yapılıyor. Hemen hemen tüm şehirler için ilanların yer aldığı İŞKUR’da toplam 2 bin 158 personel alımı yapılacağı duyuruldu. 

İŞKUR İş Arama sayfasında söz konusu kadro için toplam 678 ilan bulunuyor. Bazı firmalar bünyelerine toplu alımlar yapacağını duyururken bazıları ise personel ihtiyacına göre alım ilanı yayımlıyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Türkiye İş Kurumu aracılığıyla duyurulan Temizlik Personeli alım ilanları için bazı başvuru koşulları bulunuyor. Bu başvuru koşulları hem alım yapacak firmaya hemde alım yapılacak personelin kullanım alanına göre değişiyor. 

Söz konusu ilanlarda yer alan bu başvuru koşullarını sizlere ana başlıkları ile aktarıyoruz. 

Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, firmaların talep ettiği yaş aralığında bulunmak, görevini düzenli yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, Temiz, düzenli, dikkatli, İnsanlarla iyi ilişki kurabilen, Verilen görev ve talimat doğrultusunda çalışabilecek, Sabırlı ve güler yüzlü, Temizlik malzemelerine karşı alerjisi olmamak.

İlanlara başvuruda bulunacak adayların güvenlik soruşturma sonuçlarının olumlu olması gerekiyor. 

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İlanlara başvurular ilanları yayımlayan kurumların talepleri doğrultusunda yapılacak. Bazı kurumlar başvuruların şahsen yapılacağını ilan ederken bazı kurumlar ise başvuruların İŞKUR aracılığıyla yapılcağını ilan etti.

İŞKUR Destekli yayımlanan Temizlik Personeli kadroları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir