İşkur İş İlanları

İŞKUR Aracılığıyla 227 Hasta Kabul, Hasta Karşılama ve Hasta Danışmanı Alınıyor

Bilindiği üzere çok sayıda kamu kurumu ve özel sektör firması İŞKUR aracılığıyla personel alım ilanı yayımlayarak kadrolarında oluşan açıkları gidermeyi amaçlıyorlar. Bu kapsamda sürekli güncellenen İŞKUR personel alım ilanlarını siz okuyucularımıza belirli aralıklarla aktarıyoruz. 

Bu haberimizde de siz okuyucularımıza sağlık kuruluşları tarafından yayımlanan ve en az lise mezunu adayların başvuruda bulunabileceği ilanları derledik. İşte detaylar;

KADRO BİLGİLERİ

Özel sektörde faaliyet gösteren sağlık kuruluşları tarafından yayımlanan ilanlar arasında 5 farklı kadroda personel alımları yapılıyor. Bu alımlarda hastalara ve hasta yakınlarına yardımcı olmak için görevlendirilen personel kadrolarına 227 personel istihdamı yapılacak. 

Buna göre alım yapılacak kadrolar ve detaylarını sizlere aşağıda aktarıyoruz.

Hasta Danışmanı kadrosu için 57 personel alım ilanı, Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi kadrosuna 14 personel alım ilanı, Hasta Karşılama ve Yönlendirme Görevlisi kadrosuna 1 personel alım ilanı, Hasta Refakatçisi kadrosuna 10 personel alım ilanı ve Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı kadrosuna ise 145 personel alım ilanı yayımladı. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Türkiye geneli çok sayıda şehirde yapılan bu alımlara başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken çok sayıda başvuru koşulu bulunuyor. Bu koşullar kadrodan kadroya hatta kurumdan kuruma farklılık gösteriyor.

Bu kapsamda genel olarak adayların şu koşulları sağlamaları isteniyor.

Türk vatandaşı olmak, Kadroların gerekliliklerine göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli olmak Bilgisayar ve Office programlarını etkili bir biçimde kullanabilmek, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak.

Adayların genel koşullarının yanı sıra ayrıca ilanlarda yer alabilecek tüm özel koşulları da sağlamalarını, istiyor. Bu koşullar öğrenim, deneyim, sertifika gibi alanlarda oluyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Hasta karşılama personeli, hasta danışmanı ve diğer kadrolara başvurular İŞKUR aracılığıyla yapılıyor. İlanları inceleyen adaylar kendi şehirlerde bulunan alımlar için ilanı yayımlayan firma ile irtibata geçerek başvurusunu yapıyor. 

İŞKUR İş İlanları sayfası için TIKLAYINIZ (Açılan sayfada Meslek yazan yere Kadro Adını Yazın daha sonra Ara butonuna basın)

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarından sürekli haberdar olmak için bizleri takip edin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir