İşkur İş İlanları

İŞKUR Aracılığıyla 41 Danışma Memuru Alım İlanı Yayımlandı

İŞKUR üzerinden Danışma Memuru alımı için 41 farklı ilan yayımlandı. 

Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yayımlanan Danışma Memuru alım ilanlarının tamamı özel sektör firmalarınca yayımlandı. Farklı eğitim ve mesleki şartlar altında yayımlanan ilanlar için tüm detayları derledik. 

* Danışma Memuru alımı yapacak firmaların bulundukları şehirler

* İlanlar için hangi kurum adaylardan hangi şartları talep ediyor

* İŞKUR’da ilanları nasıl görüntülerim,

Tüm bu başlıkları sizlere aşağıda aktarıyoruz. Haberimizin altında ayrıca ilanlara nasıl başvuru yapabileceğinize dair detayları da paylaştık.

HANGİ ŞEHİRLERDE ALIM YAPILACAK?

Danışma Memuru alımı için yayımlanan ilanların tamamı özel sektör firmaları tarafından ilan edildi. Bu ilanlara başvuru yapacak adaylar için önemli kriterlerden bir tanesi de alım yapılacak şehirler. 

Bu kapsamda bu listeyi sizlere aktarıyoruz.İstanbul, Samsun, Antalya, Sakarya, Bursa, Van, Kocaeli. Bu şehirler arasında da en çok alım yapılacak olan şehir İstanbul oldu. İstanbul’un çeşitli yerlerinde çok sayıda Danışma Memuru alımı yapılacağı bildirildi.

BAŞVURU KOŞULLARI

Alım yapılacak şehirler için başvuru yapmak isteyen adayların sağlamaları gereken bazı şartlar var. Bu şartlar her firma için farklılık gösteriyor. 

Adaylar için firmalar tarafından yayımlanan farklı bu koşulları genel başlıklarıyla ilan ediyoruz. Ancak adayların haberimizin altında yer alan bağlantı aracılığıyla ilanlara ulaşmaları ve firmaların şartlarını tek tek incelemelerinde fayda var. 

Tüm ilanlar için ortak olan koşullar arasında, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak bir de güvenlik soruşturması sonucu olumlu olmak. 

Bu şartları sağlayan adaylardan ayrıca firmalar, ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak. Bunun yanında adayların ayrıca deneyim, belge ve sertifika gibi şartlar olması halinde o şartlara da haiz olmaları gerekiyor. 

İLANLARA NASIL ULAŞIRIM? BAŞVURU DETAYLARI

Her ilan için başvuru şekli farklılık gösteriyor. Bazı firmalar İŞKUR aracılığıyla yapılacak olan başvuruları kabul edeceğini bildirirken bazıları ilan metninde adresi verip başvuruların  o adrese şahsen yapılacağını duyuruyor.

Danışma Memuru alım ilanları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir