İşkur İş İlanları

İŞKUR Aracılığıyla 627 Ambulans, Makam ve Yolcu Taşıma Şoförü Alımı Yapılıyor

Özel sektör firmaları ve sağlık kuruluşları Türkiye İş Kurumu aracılığıyla personel alım ilanları yayımlıyorlar. Yayımlanan bu ilanlar arasında çok sayıda alanda Şoför alım ilanı bulunuyor. 

Bu ilanlarda en az ilköğretim mezunu olmak kaydıyle lise ve önlisans mezunu adaylar için de ilanlar bulunuyor. Bu haberimizde siz okuyucularımıza yayımlanan bu ilanlarda yer alan 4 farklı şöför alım ilanını derledik. 

462 ŞOFÖR ALIMI YAPILIYOR

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanları bilindiği gibi kısa süreli aralıklarla güncelleniyor. Hafta sonu itibariyle yayımlanan ilanlara göre özel sektöre çok sayıda şehirde personel alımı yapılacak. Bu alımların önemli bri kısmı ise ülke geneli olarak yayımlandı. 

Bu çerçevede bizlerde siz okuyucularımıza başvuru süresi devam eden; Makam Şoförü, Ambulans Sürücüsü, Yolcu Taşıma Şoför ve Yük Taşıma Şoför kadroları için yayımlanan ilanları derledik. Bu dört kadro için yayımlanan personel alım sayısı ise 627. Kadrolara göre dağılımı ise şu şekilde

Kadro – Kontenjan Dağılımı

Makam Şoförü kadrosu için yayımlanan personel alım ilan sayısı 5

Ambulans Sürücüsü kadrosu için yayımlanan personel alım ilan sayısı 11.

Yolcu Taşıma Şoför kadrosu için yayımlanan personel alım ilan sayısı 165

Yük Taşıma Şoför kadrosu için yayımlanan personel alım ilan sayısı 446

KİMLER ŞOFÖR ALIM İLANINA BAŞVURU YAPABİLİR?

Şoför alımı için yayımlanan personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların sağlamaları istenilen başvuru koşulları şunlar:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Şoför kadroları için hangi tip sürücü belgesi talep ediliyorsa o türden ehliyet sahibi olmak. Talep edilen kadro için gerekli sürücü belgesine sahip olmak, Güvenlik Görevlisi kadrosu için talep edilen silahlı veya silahsız sertifika sahibi olmak, Firmalar tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak.

İlanlara başvurular için adayların ayrıca işe alım sırasında yapılacak güvenlik soruşturması sonuçlarının olumlu olması isteniyor.

İLANLARA ULAŞMAK İÇİN

Adaylar aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden ilanlara kadrolarına göre ulaşabilir ve başvurularını İŞKUR üzerinden yapabilirler. 

Makam Şoförü alım ilanları için TIKLAYINIZ

Ambulans Sürücüsü alım ilanları için TIKLAYINIZ

Yolcu Taşıma Şoför alım ilanları için TIKLAYINIZ

Yük Taşıma Şoför alım ilanları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir