İşkur İş İlanları

İŞKUR Aracılığıyla 954 Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımı Yapılıyor

İŞKUR üzerinden çok sayıda kadro için personel alım ilanı bulunuyor. Çoğunluğu özel sektör firmaları için yayımlanan bu alım ilanlarını belirli aralıklarla sizlerle paylaşıyoruz. Bu haberimizde de siz okuyucularımız için Türkiye geneli çok sayıda şehir için yayımlanan Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi kadrosuna dair ilanları derledik. 

954 ÇAĞRI MERKEZİ PERSONELİ ALIM İLANI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alım ilanları İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Şanlıurfa, Adıyaman, Aydın, Samsun, Kocaeli, Kayseri, Yalova, Malatya, Bursa, Çorum, Bartın, Zonguldak’ta yer alan firmalar tarafından yayımlandı. 

Bu şehirlerin dışında ayrıca çok faha fazla şehir için alım ilanı bulunuyor. Bazı ilanlarda ise alımların ülke geneli yapılacağı bildirildi. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanına başvuruda bulunacak adayların dikkat etmeleri gereken en önemli nokta başvuru koşullarının her firma için farklılık gösterdiği. Aynı kadro için bazı firmalar lise mezunu adayların başvurularını kabul ederken bazı firmalar yalnızca lisans mezunu adayların başvurularını kabul ediyor. 

Kamu İlanları olarak siz okuyucularımıza genel olarak bu başvuru koşullarını aşağıda aktarıyoruz. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Düzgün bir diksiyona sahip olmak ve etkili iletişim kurabilmek, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, ilanda yer alan eğitim seviyesinden mezun olmak (söz konusu ilanda en az lise mezunu olmak kaydıyla önlisans ve lisans mezunu adaylarında başvuru yapabileceği ilanlar yer alıyor), alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli olmak Bilgisayar ve Office programlarını etkili bir biçimde kullanmak yer almakta ve adayların bu şartlara göre başvurularını yapmaları gerektiği belirtiliyor.

İLANLARI NASIL GÖRÜNTÜLERİM?

Söz konusu alım ilanlarını görüntülemek isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilanlara ulaşabilirler.

İlanlara Ulaşmak İçin;  https://goo.gl/piQTeb (Bağlantıyı kopyalayın, internet tarayıcınıza yapıştırın ve enter tuşuna basın)

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir