İşkur İş İlanları

İŞKUR Aracılığıyla Destek Personeli (Yardımcı Hizmetler) Alım İlanları

Türkiye İş Kurumu üzerinden özel sektör firmaları adına Destek Personeli (Yardımcı Hizmetler) alım ilanları yayımlandı. 

Yayımlanan ilanlara göre; çeşitli şehirlerde yapılacak alım ilanları arasından en az ilkokul mezunu olmak şartıyla ilan edilen alımların yanı sıra en az lise mezunu üzerinde eğitim seviyeleri için yayımlanan ilanlar bulunuyor. 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Destek Personeli (Yardımcı Hizmetler) kadrosu için başvuru süreci devam eden 18 ilan bulunuyor. Alımlar Muğla, Ankara, Bursa, Osmaniye, Bursa ve İstanbul’da yapılacak. 

Farklı sektörlerde hizmet veren firmalar tarafından yayımlanan ilanlar için adayların sağlamaları gereken genel başvuru koşulları şunlar. 

Kadrolar için talep edilen öğrenim şartını sağlamak, alım yapacak firmanın talep ettiği mesleki özellikleri yerine getirmek, bazı ilanlarda yer alan deneyim ve sertifika gibi özel şartlara haiz olmak, kurumların talep ettiği yaş aralığında bulunmak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, güvenlik soruşturması sonucu olumlu olmak.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İŞKUR’da yer alan ilanlara aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca ilan metinlerinde yer alan iletişim numaraları ile başvurularını yapabilirsiniz.

İlan için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir