İşkur İş İlanları

İŞKUR Aracılığıyla En Az İlköğretim Mezunu İtfaiye Aracı Şoförü İlanı

Özel sektör firmaları Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları duyurular ile personel alımı yapmaya devam ediyorlar. Bu alımlar çeşitli meslek gruplarında farklı başvuru koşulları ile yayımlanıyor. 

Türkiye geneli her il ve çok sayıda ilçe için yayımlanan bu personel alım ilanlarının sayısı 50 bin civarında.

Bu çerçevede yayımlanan ilanları sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bu haberimizde siz okuyucularımız için İtfaiye Şoförü alımları için ilan edilen alımları sizlerle detaylı bir şekilde paylaşıyoruz. 

İTFAİYE ARACI SÜRÜCÜSÜ ALIM İLANI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan ilana göre bu kadro için yapılacak olan alımlar Balıkesir’de yapılacak. 

İlana başvuru yapacak adayların en az ilköğretim mezunu olması istenirken Şoför-İtfaiye Aracı pozisyonu için belirlenen tüm şartları sizlere aktarıyoruz. 

Başvuru Koşulları

Söz konusu personel alım ilanı özel sektör adına yayımlandığı için adayların sağlamaları gereken özel şartlar bulunuyor. Bu kadro için adayların dikkat edeceği özel hususlar şunlar;

Kurum ya da firma tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, yaş, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, adaylar için askerlikle ilişiği bulunmaması. 

Bunun yanında firma başvuru için kuruma gidecek adayların İŞKUR formu ile başvuru yapmaları gerektiğini ifade etti.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar. Ardından kuruma ikinci bir başvuru yapacak adaylar süreci tamamlayacaklar. İŞKUR üzerinden ilan edilen İtfaiye Aracı Şoförü kadrosu için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirler. 

İtfaiye Şoförü kadrosu için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir