İşkur İş İlanları

İŞKUR aracılığıyla en az ortaöğretim mezunu olma şartıyla personel alımı yapılacak!

İŞKUR üzerinden özel bir firma personel alımında bulunacağını duyurdu. İŞKUR tarafınan yayımlanan ilana,başvuracak olan adayların en geç 26 Ocak 2020 tarihine kadar  başvurularını tamamlamış olmaları gerekmektedir. Başvurular Türkiye İş Kurumu üzerinde yapılacaktır.

İstanbul ilinde mısır çarşısında faaliyet gösteren Arslan Baharat Gıda San. ve Tic. Ltd.Şti. İŞKUR aracılığı ile bünyesinde istihdam edilmek üzere ”Büro Memuru”alımı yapacağını duyurdu. Özel iş yeri firması olan Arslan Baharat, tarafından İŞKUR aracılığı ile yayımlanan ilanda 11 bayan personel alımı gerçekleştireciğini bildirdi. İŞKUR üzerinde gerçekleştirilecek olan başvurular 26 Ocak 2020 tarihinde son bulacak. Firma duyurduğu ilanda en az ortaöğretim mezunu olma şartı arıyor. Adaylar firma bünyesinde daimi olarak istihdam edilecek olup, bayan olma şartı bulunuyor.

Adayların çalışma süresince stok takibi görevinde bulunacağı bildirilmiştir. Başvuruda bulunacak bayan adayların 18-35 yaş aralığında bulunmaları tercih sebebidir. İlan İŞKUR web sayfasının açık iş ilanları kategorisinde bulunmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

İsim : Latif Arslan

Ünvan : Genel Müdür

Telefon : 905322274980

İŞKUR İŞ İLANI DETAYLARINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir