İşkur İş İlanları

İŞKUR Aracılığıyla Gece Bekçisi Alımı İçin İlanlar Yayımlanıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden çok sayıda kadro için personel alım ilanı bulunuyor. 

Onlarca meslek grubundan 50 binden daha fazla ilanın bulunduğu İŞKUR’da yer alan bu meslek gruplarından birisi de Gece Bekçisi.

Çoğunluığu özel sektör firmaları tarafından yayımlanan gece bekçisi alım ilanlarına dair ilan bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. 

İŞKUR BEKÇİ ALIM İLANLARI

İŞKUR aacılığıyla yayımlanan bekçi alım ilanları genellikle bir işyerinde gece güvenliğinin sağlanması amacıyla alınıyor. 

Türkiye geneli çeşitli şehirler için yayımlanan bekçi alım ilanlarına en az ilköğretim mezunu adaylar başvuruda bulunabilirler. Güncel personel alım ilan sayısına göre İŞKUR’da 29 Bekçi alım için ilan yayımlayan firma var. 

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

İŞKUR üzerinden yayımlanan bekçi alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların sağlamaları sağlamaları gereken bazı koşullar bulunuyor. 

Bu başvuru koşulları ilanı yayımlayan firmadan firmaya göre değişiklik göstermekle birlikte ana başlıkları ile şu şekilde;

İlana başvuruda bulunacak adayların Türk vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması, talep edilen öğrenim seviyesini sağlaması, vardiyalı ve gece çalışmasında sorun olmaması, görevini yapmaya engel sağlık sorunlarının olmaması, güvenlik soruşturması sonucu olumlu olması. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara başvuru yapmak isteyecek adaylar başvurularını ilanı yayımlayan firmanın belirlediği şekilde başvuruda bulunacak. Bunun için adaylar ya İŞKUR üzerinden yada firmaya şahsen başvuru yapacaklar. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir