İşkur İş İlanları

İŞKUR Aracılığıyla Hasta Danışmanı, Kabul Kayıt Personeli Alınıyor

Sağlık kuruluşları ve hastaneler Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları alım ilanları ile personel alımı yapmaya devam ediyorlar. Bu haberimizde siz okuyucularımıza 4 farklı kadro için yayımlanan alım ilanlarını derledik. 

İŞKUR aracılığıyla alım yapılan ve lise, önlisans, lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği bu kadroları sizlerle paylaşıyoruz. 

ALIM YAPILACAK KADRO KURUM DETAYLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden sağlık kuruluşları, tıp merkezleri ve hastaneler tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında Hasta Danışmanı, Hasta Kabul Kayıt Personeli, Hasta Bakım Teknisyeni ve Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı alımı yapılıyor. 

Bu alımlara dair kontenjan bilgilerine göre; sağlık kuruluşları Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı kadrosu için farklı şehirlerde 84 personel alım ilanı yayımladılar. Adayların yakından takip ettikleri kadrolardan olan Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi kadrosu için 38 personel alım ilanı yayımlanırken Hasta Danışmanı kadrosu için 34 personel alımı yapılacağı duyuruldu. Söz konusu ilanlar arasında en az kadro ise Hasta Bakımı Teknisyeni kadrosu için yayımlandı. Bu kadro için sağlık kuruluşları 5 alım ilanı yayımladılar. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu bu alım ilanları çok sayıda sağlık kuruluşu tarafından yayımlandı. Farklı şehirlerde yayımlanan bu alım ilanları için başvuru koşulları da farklılık gösteriyor. Bu kapsamda ilanlara başvuru için gerekli koşullar şunlar.

Türk vatandaşı olmak, Kadroların gerekliliklerine göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli olmak Bilgisayar ve Office programlarını etkili bir biçimde kullanabilmek, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak. Adayların genel koşullarının yanı sıra ayrıca ilanlarda yer alabilecek tüm özel koşulları da sağlamalarını, istiyor. Bu koşullar öğrenim, deneyim, sertifika gibi alanlarda oluyor.

Adaylar ayrıca özel koşullara da dikkat etmeliler. Bu koşullar ilanı yayımlayan kurumlar tarafından belirleniyor. 

BAŞVURU SÜRECİ

Yayımlanan ilanlara başvuru süreci devam etmek olup başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak. İlanlara ulaşmak isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantıları kullabilirler. 

 Parantez içinde verdiğimiz bağlantı üzerinden İŞKUR İş İlanları Sayfasına ulaşın. (İŞKUR İş İlanları sayfası için; https://goo.gl/9d9XtK). Bu bağlantı ile İŞKUR İş İlanları Sayfasında yer alan ve Meslek yazan yere kadronun adını yazın, Ara butonuna basın. 

Hastane personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir