İşkur İş İlanları

İŞKUR Aracılığıyla Özel Sektör İçin Arşiv Destek Elemanı Alım İlanı Yayımlandı

Türkiye İş Kurumu üzerinden personel alım ilanı yayımlayan özel sektör firmaları çeşitli meslek gruplarından alımlar yapmaya devam ediyorlar. 

En az okur yazar seviyesinden yüksek lisans seviyesine kadar her öğrenim seviyesinden mezun adaylar için iş ilanının bulunduğu İŞKUR’da yer alan bazı kadroları zaman zaman sizlere aktarıyoruz. 

Bu haberimizde siz okuyucularımıza Arşiv Destek Elemanı kadrosu için yayımlanan ilanları derledik. 

KADRO DETAYLARI

Söz konusu ilan İstanbul’da bulunan bir özel sektör firması tarafından yayımlandı. İlanda alım yapılacak personellerin arşivleme alanında görevlendirilecekleri belirtildi. 

Bu kadro için yayımlanan ilanda toplam 6 personel istihdamı sağlanacağı açıklandı. Peki bu kadro için başvuru yapacak adaylar başvurularını hangi şartlara göre yapacaklar? İşte detaylar,

Başvuru Koşulları

Özel Sektör firmaları adına yayımlanan personel alım ilanı için genel olarak sağlanması gereken koşullar şunlar;

Firma tarafından ilan edilen kadro için belirlenen öğrenim seviyesinden mezun olmak. Firma adaylardan yaş şartı talep ediyorsa yaş şartının sağlanması. Görevini düzenli ve sürekli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu olmaması. Kamu haklarından mahrum olmaması, güvenlik soruşturması sonucu olumlu olmak. 

Başvuru İşlemleri

Söz konusu ilan için başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR aracılığıyla kuruma bildirecekler. İlana ulaşmak ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlan için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir