İşkur İş İlanları

İŞKUR Aracılığıyla Özel Sektöre 94 Büro İşçisi Alımı Yapılıyor

Özel Sektör firmaları tarafından İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarını siz ziyaretçilerimizle paylaşmaya devam ediyoruz. 

Bu haberimizde de siz okuyucularımıza özel sektör firmaları tarafından yayımlanan ve başvuru süreci devam eden Büro İşçisi alım ilanlarını derledik. 

Büro işçisi kadrosu için güncel ilan detaylaru ve başvuru işlemlerinin nasıl yapılacağı detayları haberimizde.

İŞKUR İŞ İLANLARI

İŞKUR üzerinde yayımlanan ilanlar arasında kamu kurumlarının duyuruları olsa da alımların çok büyük bir kısmı özel sektör firmaları tarafından gerçekleştiriliyor.

Bu ilanlar arasında onlarca meslek grubu için ilanlar bulunurken binlerce personel alımı yapılacağı duyuruldu. Bu ilanlar için yayımlanan toplam ilan sayısı ise 56 binden fazla. 

BÜRO İŞÇİSİ KADROSU

Bu 56 binlik işçi personel ve memur personel alım ilanları arasında yer alan kadrolardan bir tanesi de Büro İşçisi kadrosu. 

Büro İşçisi kadrosu için İŞKUR’da yer alan ilan sayısı 94. En az ilköğretim mezunu adayların başvuruda bulunabileceği ilanlarda yer alan başvuru şartları ise şunlar;

BAŞVURU ŞARTLARI

Söz konusu personel alımları için adayların en az ilköğretim mezunu olması isteniyor. Bu kşartın yanında adaylardan ayrıca bazı firmalar en az lise mezunu olunması gerektiği şartını koşuyorlar. 

Bu şartların yanında adaylardan talep edilen diğer koşullar ise şunlar;

Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, görevine engel sağlık sorunu olmamak, talep edilen tüm mesleki özellikleri sağlamak, vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, yoğun iş temposuna ayak uydurmak ve talep edilen görevleri yerine getirmek.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Büro İşçisi alım ilanları için başvuruda bulunacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden firmalara bildirecekler. 

İlanlara ulaşmak için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir